NiezależnaOpinia

  Opinie TransferWise

  TransferWise powstał w 2010 roku z wizją uczynienia przelewów międzynarowodych tanimi, uczciwymi i prostymi w obsłudze. Firma TransferWise była założona przez dwóch przyjaciół. Oboje pochodzą z Estonii. Taavet początkowo był pracownikiem w firmie Skype i dostawał wypłatę w euro. Mieszkał w Londynie, więc potrzebował funtów, aby móc opłacić swoje rachunki. Kristo pracował dla firmy Deloitte i mieszkał również w Londynie. Dostawał wypłatę w funtach, jednak potrzebował euro, aby móc spłacić kredyt w Estonii. Co miesiąc wymieniali waluty starym sposobem, co powodowało stratę czasu, jak również pieniędzy. W końcu wynaleźli niezwykle prosty sposób, który obrócił się w miliardowy biznes. Każdego miesiąca sprawdzali aktualny kurs wymiany na Reuters. Taavet dodawał swoje pieniądze w euro na konto bankowe Kristo w Estonii, a Kristo dodawał funty na konto brytyjskie Taaveta. W ten sposób prawie natychmiastowo oboje otrzymywali walutę, której potrzebowali, a żaden z nich nie płacił dodatkowo za kiepski kurs wymiany ani żadnych innych opłat. Nie było czekania, stresu, czy też dodatkowych kosztów. Pomyśleli: "Na pewno są inni ludzie jak my...", a reszta to już TransferWise.

  TransferWise dzisiaj

  W ostatnich 8 latach TransferWise bardzo się rozprzestrzenił i rozrósł. Ponad 4 miliony zadowolonych użytkowników ufa TransferWise i używa jego usług, aby przelewać miesięcznie ponad 4 miliardy dolarów, oszczędzając tym samym każdego dnia ponad 4 miliony dolarów na opłatach bankowych. Między innymi Richard Branson i założyciele PayPal: Max Levchin and Peter Thiel zainwestowali w wizję TransferWise. Firma otworzyła już 11 biur, ma ponad 1300 pracowników na 4 różnych kontynentach. Utworzyła również wirtualny portfel, który pozwala na otwarcie sald w ponad 40 różnych walutach w tym samym czasie, a także przewalutowywanie ich w dowolnej chwili. Dodatkowo oferuje kartę debetową Mastercard. Poza tym to niewiele się zmieniło.

  Trzy rzeczy, w które wierzy TransferWise, kiedy wysyła pieniądze

  1. To powinno być tanie i uczciwe. Jest tylko jeden uczciwy kurs wymiany walut i to jest ten, który dostaniesz w TransferWise. Opłata za skorzystanie z TransferWise jest zawsze podana z góry. Dlaczego? Ponieważ usługi finansowe nie były uczciwe przez bardzo długi czas. Pora na lepszy, tańszy sposób przesyłania Twoich pieniędzy.

  2. To powinno być łatwe. Wysyłanie pieniędzy powinno być bezstresowe, bez względu na to, jak daleko. Dlatego TransferWise zebrał zespół, którego głównym zadaniem jest zadbanie o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy i całego procesu ich wysyłania.

  3. To powinno być szybkie. TransferWise wierzy, że wysyłanie pieniędzy powinno być szybkie jak wysyłanie maili. Dlatego też TransferWise jest bardzo prosty: zarejestruj się, zaloguj i wysyłaj. Mądra technika sprawia, że pieniądze nigdy nie przekraczają granic. A większość przelewów dzieje się jeszcze tego samego dnia.

  Zostań partnerem TransferWise

  Pomóż ludziom na całym świecie odkryć, że pieniądze nareszcie nie znają granic:

  1) Zostań partnerem. Zgłoś się do programu. Kiedy TransferWise sprawdzi Twoją aplikację, będziesz miał dostęp do oprogramowania śledzącego oraz materiałów wspomagających pomyślną kampanię.

  2) Promuj TransferWise. Wspomnij o TransferWise w istniejących już artykułach lub stwórz nowe teksty. Spraw, by Twoje artykuły były bardziej popularne poprzez pozycjonowanie.

  3) Otrzymuj prowizję. Prowizja zależy od wyników Twojej pracy. TransferWise zapłaci Ci £10 za każdą zarejestrowaną osobę, chociaż może się to zmienić zależnie od sukcesu Twojej kampanii.

  Podziel się opinią!

  Czy korzystałeś już z usług TransferWise? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  TransferWise
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o TransferWise

  Twoja opinia