Santander Bank

Wszystkie opinie

Santander Bank

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Santander Bank

Czy skorzystałeś z usług platformy internetowej Santander Bank? Chcesz otworzyć nowe konto bankowe? Może czas na zmianę banku? Platforma internetowa Santander Bank może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zobacz co ta platforma i konto mają w ofercie. Santander Bank nie jest natomiast jedynym takim miejscem na sieci, więc z pewnością warto przeglądnąć opinie innych klientów na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie ten idealny bank dla Ciebie czytając recenzje innych kupujących, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Naprawdę warto. 

 

O Santander Bank
To trzeci największy bank na terenie Polski. Do roku 2018 był również odpowiedzialny za Bank Zachodni WBK. Siedziba banku mieści się w Warszawie. Bank oferuje rachunki płatnicze, konta osobiste i walutowe, konta oszczędnościowe i lokaty terminowe. Proponują też kredyty gotówkowe i hipoteczne, karty debetowe i kredytowe, a także fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia. Bank zajmuje się też faktoringiem i leasingiem. 

 

Produkty i usługi oferowane przez Santander
Czas na nowe konto w banku Santander? Kliknij “Otwórz konto” aby rozpocząć proces. Tu możesz zyskać 300 zł premii za otwarcie konta, wystarczy wyrazić zgodę na określone w regulaminie punkty i spełnić pozostałe warunki promocji “Nowy rok z nowym Kontem”. Aby otrzymać dodatkowe 50 zł, poleć konto znajomemu lub rodzinnie. Im więcej polecisz, tym więcej zyskasz. Poza tym, można zyskać 1% na lokacie mobilnej. Wystarczy założyć lokatę mobilną do "Konta Jakie Chcę" za gwarancją oprocentowania 1% w skali roku. Bank Santander zwróci 300 zł za rachunki rocznie jeśli opłacisz rachunki z konta. Sugerują aktywne korzystanie z konta, aby otrzymać promocję 0 zł za przelewy natychmiastowe i zwykłe, za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM, za wpłaty i wypłaty z bankomatów Santander, za zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Jest też możliwość prowadzenia konta i karty za darmo pod warunkiem, że klient zasila konto kwotą co najmniej 500 zł i płaci co najmniej raz w miesiącu kartą lub BLIKiem. W przeciwnym razie konta i karta kosztują 14 zł. Santander proponuje też opcję używania aplikacji mobilnej, która ma na celu ułatwić oszczędzanie podążając za rytmem życia. Tu możliwy jest szybki podgląd, wypłacanie gotówki z bankomatów i przelewanie kasy na numer telefonu oraz szybkie logowanie z użyciem PINa lub za pomocą odcisku palca Touch ID. Z tym kontem można płacić telefonem, kartą w telefonie, Apple Pay lub też Google Play. Jest również możliwość kupowanie biletów komunikacji miejskiej, opłacania parkingu i zamawiania taksówki. Konta można otworzyć bez wychodzenia z domu na wiele różnych sposobów. 

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Santander
Czy skorzystałeś z usług Santander? Przekonałeś się czy ten właściwy bank dla Ciebie i Twojej rodziny? Zdecydowałeś się na utworzenie nowego konta bankowego? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. Czy było warto się zdecydować? W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność banku i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces założenia konta? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Czy byli pomocni? Czy usługi bankowe są dobrej jakości? Wszystkie opinie klientów są na wagę złota. Recenzje są niezwykle ważne ponieważ pomagają innym klientom w podjęciu decyzji o tym czy to właśnie ten sklep jest odpowiedni dla nich czy też nie. Na co czekasz. W trosce o innych, zostaw recenzję.