NiezależnaOpinia

  Opinie CityFit

  Chcesz zadbać o dobrą figurę i szukasz odpowiedniego klubu fitness? Nie wiesz, czy zajęcia będą Ci odpowiadały? A może szukasz czegoś konkretnego, co oferuje niewiele miejsc? Po to tu jesteśmy. Przeczytaj opinie i sprawdź, czy CityFit to oferta dla Ciebie.

  O firmie

  CityFit to innowacyjna sieć fitness. Ciągle szuka nowych i ciekawych pomysłów, aby coraz bardziej się rozwijać. Ma swoje kluby w 12 miastach w Polsce, a już wkrótce otworzy kolejne w 5 innych.
  Oferuje zajęcia indywidualne i grupowe.
  Dzięki stronie internetowej możesz skorzystać z wirtualnego spaceru, aby przekonać się, jak wyglądają siłownie CityFit.
  Strona internetowa CityFit dostępna jest w językach polskim, angielskim i rosyjskim.

  Dlaczego CityFit?

  - Z siłowni możesz korzystać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
  - Siłownia CityFit ma wiele klubów w całej Polsce dlatego możesz wybrać najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.
  - Nie musisz podpisywać umowy długoterminowej. Sam/a wybierzesz, czy chcesz wykupić karnet miesięczny, czy roczny. W ofercie jest również karnet multipak (na 1 klub) i dwupak (na 2 kluby).
  - CityFit oferuje przystępne ceny.
  - W cenie karnetu masz możliwość korzystania z ponad 100 zajęć grupowych, a także skorzystać z planów treningowych online. Ponadto jeśli jesteś nowy i dopiero rozpoczynasz przygodę z fitnessem, możesz skorzystać z zajęć wprowadzających (IntroFit).
  - Klub podzielony jest na kilka stref dostosowanych do rodzaju ćwiczeń, które chcesz wykonywać. Do dyspozycji masz Strefę: Cardio, Wolnych ciężarów, Treningu funkcjonalnego, Maszyn oporowych, Fitness, Fit-test, Sztuk walki, Cross functional, Warm up cool down oraz Strefę Relaksu, gdzie odpoczniesz po treningu.
  - Możesz skorzystać z konsultacji z trenerem personalnym. Pomoże Ci dobrać ćwiczenia do tego, co chcesz osiągnąć (opracować plan treningowy) i będzie czuwał nad efektami Twojej pracy.
  - Do dyspozycji masz urządzenia treningowe i akcesoria wysokiej jakości, które są produkowane przez renomowane firmy.
  - Na terenie klubu znajdziesz źródła z darmową wodą filtrowaną i maszyny ze zdrową żywnością i napojami.
  - W każdym miesiącu organizowane są Dzień z dietetykiem i Dzień Otwarty, podczas którego możesz skorzystać z darmowego treningu.

  Jak to działa?

  Aby korzystanie z zajęć było prostsze, CityFit zrezygnowało z karty członkowskiej. Wystarczy że przy wejściu przyłożysz palec do czytnika.
  Na zajęcia grupowe oraz zajęcia wprowadzające obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zapisać możesz się online za pomocą Strefy Klienta już na 48h przed rozpoczęciem zajęć.
  Zabierz ze sobą ręcznik, wodę, buty i strój sportowy. Cenne rzeczy schowasz w szafce zamykanej na kłódkę. Ciesz się udanym treningiem! W razie pytań w trakcie zajęć możesz skorzystać z pomocy pracowników klubu.

  Zasady płatności

  CityFit wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i oferuje automatyczne płatności dzięki czemu nie musisz już co miesiąc martwić się, że na czas nie opłaciłes/-aś siłowni i nie będziesz móc korzystać z ulubionych .
  Masz do wyboru 2 możliwości: płatność kartą debetową / kredytową i polecenie zapłaty.

  Skargi i reklamacje

  Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące funkcjonowania klubu, skontaktuj się z Urzędem Ochrony Danych Osobowych listownie na adres Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-183 Warszawa, mailowo, za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej lub telefonicznie pod numerem (22) 531 03 00.

  Kontakt

  Jeśli chcesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w sprawie funkcjonowania klubu, zadzwoń pod numer 22 113 93 00.
  W sprawach współpracy z branżą eventową i mediami kontaktuj się mailowo.
  Jeśli jesteś zainteresowany/-a wynajmem lokalu, skontaktuj się mailowo z Piotrem Szymońskim.

  Opinie klientów

  Znalezione tu opinie klientów są ważne dla osób, które szukają dobrej siłowni fitness. Dlatego jeśli korzystałeś/-aś z usług CityFit, podziel się z innymi swoim doświadczeniem (oceń obsługę, sprzęt, jakość zajęć, itd.).

  CityFit
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o CityFit

  Twoja opinia