NiezależnaOpinia

  Opinie TUI Biuro Podróży

  Grupa TUI poprzez spółki własne i zależne zajmuje pozycję lidera w branży turystycznej na większości rynków europejskich. Koncern posiada również własne marki linii lotniczych, statków wycieczkowych, hoteli, jak i agencji turystyki przyjazdowej. Chcąc utrzymać spójny i rozpoznawalny wizerunek lidera branży, opracowano koncepcję wspólnej i nadrzędnej marki „TUI”. Dzięki tym działaniom wszystkie przedsięwzięcia koncernu TUI Group, właściciela m.in. TUI Poland, mogą się pochwalić jednolitym wizerunkiem na całym świecie. Utworzona sieć jest łatwa do identyfikacji i oferuje poziom jakości, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli klienci przemysłu turystycznego. Podstawowym przesłaniem koncepcji Grupy TUI jest uzmysłowienie klientom, że koncern towarzyszy im na wszystkich etapach podróży – od momentu wizyty w biurze i wyboru oferty z katalogu, poprzez odprawę na lotnisku, i przelot, aż do pobytu i opieki w miejscu wypoczynku.

  Całe wakacje obsługiwane przez jednego operatora

  To jest możliwe tylko u TUI Biuro Podróży. Międzynarodowy i uniwersalny charakter koncepcji "TUI" uwzględniono także przy projektowaniu aktualnego logotypu. Nowy znak firmowy to uśmiech - symbol rozpoznawalny w każdej kulturze. W ten sposób powstał swoisty parasol, pod którym działają wszystkie marki koncernu. Całą ideę wyraża również slogan "Discover your smile", czyli „Znajdź w sobie uśmiech”. To zarówno potwierdzenie, że wakacje to dla większości z nas najpiękniejsze dni roku, jak i obietnica dołożenia wszelkich starań, aby urlop spędzony z TUI spełnił wszelkie oczekiwania klientów. TUI jest obecny na rynkach: Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Holandia, Niemcy, Norwegia. Polska, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania.

  Wieloletnie doświadczenie TUI to gwarancja beztroskich wakacji

  Od ponad 40 lat TUI Biuro Podróży organizuje wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskuje zaufanie milionów klientów na całym świecie. Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Posiada własne sieci hoteli, linie lotnicze oraz agencje turystyczne, które w profesjonalny sposób dbają o klienta w miejscu wypoczynku. Dzięki sile i międzynarodowemu doświadczeniu TUI wypracował najwyższe standardy obsługi, a partnerów lotniczych i hotelowych wybiera bardzo starannie. Wszystkie działania TUI determinuje najwyższa troska o klienta, a najwspanialszą nagrodą jest jego uśmiech. Pasją TUI są podróże i dlatego jak nikt inny rozumie potrzeby swoich Klientów.

  TUI Poland z najwyższą gwarancją ubezpieczeniową na rynku

  Kolejny rok z rzędu TUI ma najwyższą gwarancję na polskim rynku. Kwota nowej gwarancji wynosi: 381 585 251 PLN Klienci TUI są chronieni najwyższą gwarancją podróżną na polskim rynku. Zabezpieczenie przewyższyło ubiegłoroczne o ponad 63 mln PLN. Gwarancja biura podróży zapewnia m.in. pokrycie kosztów powrotu klientów z imprezy turystycznej do miejsca wyjazdu lub planowanego powrotu w wypadku, gdy organizator turystyki wbrew obowiązkowi nie zapewni tego powrotu. Poza tym stanowi zabezpieczenie zwrotu wpłat, wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną, gdy nie zostanie ona zrealizowana. Przynależność do międzynarodowego koncernu turystycznego TUI Group to pewność jakości i bezpieczeństwa, gwarancja stabilności i bezpieczeństwa, zabezpieczenia finansowego, usługi na najwyższym poziomie - zgodnie z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa wszystkie obiekty, znajdujące się w ofercie TUI, są przed i po sezonie bardzo dokładnie sprawdzane. Profesjonalni rezydenci, polskojęzyczni piloci i telefon alarmowy dostępny w każdej destynacji przez 24h na dobę, sprawiają, że klienci TUI mogą beztrosko spędzać swoje najważniejsze dni w roku.

  Co sądzisz o ofertach TUI?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  TUI Biuro Podróży
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o TUI Biuro Podróży

  Twoja opinia