TUI Biuro Podróży Opinie

: 4
50% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

A
Anna
Skorzystałam z biura TUI. Wylot zgodny z planem, na lotnisku byliśmy obsłużeni i przetransportowani do hotelu bez żadnych problemów. Przebywaliśmy w hotelu Sirene Beach na Rodos na przełomie czerwc...Czytacz dalej
K
Kamil
Najgorsze Biuro w Polsce. Sprzedają First szczycąc się najniższą cena a okazuje się że są najdrożsi. Proszę o o nie kupowanie FIRT ponieważ i tak 1-2 miesiąc przed wylotem to obniżą znacząco. Rezyd...Czytacz dalej
J
Jerzy Wynarski
Byłem uczestnikiem wycieczki na Dominikanę w hotelu Whala!Bavaro 10-22.11.2023 r. Oferta całkowicie niezgodna z rzeczywistością. TUI wstawiło do oferty zdjęcia innego hotelu na swojej stronie a spr...Czytacz dalej
J
Jadwiga
Szczerze odradzam tui. Pani w biurze o wycieczce wiedziała mniej niż wyczytałam sama na necie. Pracownik na lotnisku podał nieprawdziwą godz. zameldowania. W hotelu rezydenta brak. Zmieniono mi mie...Czytacz dalej

Opinie (4)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wakacje

  Skorzystałam z biura TUI. Wylot zgodny z planem, na lotnisku byliśmy obsłużeni i przetransportowani do hotelu bez żadnych problemów. Przebywaliśmy w hotelu Sirene Beach na Rodos na przełomie czerwca i lipca 2021. Hotel niewielki, ale uroczy. Piękny widok na morze. Przy hotelu dwa baseny, do plaży nad morzem trzeba tylko przejść przez ulicę. Sama plaża kamienisto- piaszczysta, więc trzeba mieć odpowiednie buty. Obsługa hotelu bardzo miła i przyjazna, pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie bardzo dobre- regionalne. Każdy mógł wybrać coś dla siebie- również wegetarianie. Z uwagi na pandemię dania nakładane były przez obsługę (wszystko sterylnie w rękawiczkach i maseczkach). Sami goście chodzili bez maseczek- nikt nie zwracał uwagi.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Sri Lanke

  Najgorsze Biuro w Polsce. Sprzedają First szczycąc się najniższą cena a okazuje się że są najdrożsi. Proszę o o nie kupowanie FIRT ponieważ i tak 1-2 miesiąc przed wylotem to obniżą znacząco. Rezydencji tego biura to jakiś Dramat ! Centrala Dramat. Nie uznają Reklamacji. Obsługa Pracowników w punktach obsługi DRAMAT, wystarczy poczytać opinie. Pokoje w hotelach maja zakontraktowane NAJGORSZE ze wszystkich, na samym końcu itd... Nigdy więcej wakacji z tym biurem!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wycieczka

  Byłem uczestnikiem wycieczki na Dominikanę w hotelu Whala!Bavaro 10-22.11.2023 r. Oferta całkowicie niezgodna z rzeczywistością. TUI wstawiło do oferty zdjęcia innego hotelu na swojej stronie a sprzedało wycieczkę do innego hotelu. Basen infinity na dachu pokazywany w folderze jest w hotelu HM Bavaro i osoby mieszkające w hotelu whala Bavaro nie mogą z niego korzystać . Inne atrakcje również nie są do dyspozycji. Pokój po interwencji został mi przydzielony taki jaki kupiłem i za który robiłem dopłatę. Pierwsza noc w małym pokoiku. Cała oferta TUI jest fałszywa i całkowicie pozbawia człowieka radości z wakacji. TUI zaproponowało rekompensatę za wakacje za 15 tyś zł w kwocie 200 zł. To po prostu kpina.
  Niestety mam już wykupiony wyjazd w czerwcu 2024 do innej destynacji z tym biurem i będę musiał pojechać , ale jest to mój ostatni wyjazd z biurem TUI.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wypoczynek

  Szczerze odradzam tui. Pani w biurze o wycieczce wiedziała mniej niż wyczytałam sama na necie. Pracownik na lotnisku podał nieprawdziwą godz. zameldowania. W hotelu rezydenta brak. Zmieniono mi miejsce odbioru na wycieczkę, gdzie podano błędne miejsce, a autobus przyjechał z 35 min. opóźnieniem o czym nikt nas nie poinformował. Autobus nie opisany, nie wiadomo do którego wsiąść. Nr tel. nie odpowiadał, na czacie pisałam z botem, który o niczym nie miał pojęcia. nigdy więcej tui! Ważne, że wycieczka sprzedana a turyście nich sobie radzą sami.


Inni również oglądali