NiezależnaOpinia

  Opinie Tickets.pl

  Część holdingu TTN, jednego z wiodących i dynamicznie rozwijających się biur podróży w Europie. Holding posiada jedno z największych portfolio usług spośród biur podróży, działających w trybie online. Katalog usług, świadczonych przez TTN obejmuje bilety lotnicze, bilety kolejowe i autokarowe, hotele, ubezpieczenia, transfery, city break, wynajem samochodów, bilety na różnego rodzaju imprezy i inne. Agencja wraz z wprowadzeniem serwisu online Tickets.ua została założona w 2009 roku na Ukrainie. Teraz biuro główne TTN znajduje się w Wiedniu. Holding świadczy usługi turystyczne pod markami – Mytickets, Tickets, Travelfrom, KissAndFly. Przedstawicielstwa spółki holdingowej TTN są dysponowane w więcej 30 krajów światu. Partnerami technologicznymi Tickets.pl są liderzy światowego przemysłu turystycznego: Amadeus, Sabre, TravelPort, ERV, Sirena, narodowe przewoźnicy lotnicze, koleje narodowe i międzynarodowe przewoźnicy autokarowe. Tickets.pl jest zaprojektowany z uwzględnieniem specyfiki każdego rynku. Portal ciągle doskonali standard obsługi i rozszerza zakres usług. Centrum badawczo-rozwojowe załącza do współpracy partnerów strategicznych, którzy specjalizują się w przewozach pasażerskich i innych serwisach dla podróżujących. Tickets.pl załącza także lokalnych dostawców usług turystycznych.

  Misja i wizja Tickets.pl

  Wszystkie portale internetowe przedsiębiorstwa zostały stworzone przez własne centrum badawczo-rozwojowe, które znajduje się we Lwowie, Ukraina. Wsparcie technologiczne i rozwój serwisów zapewnia zespół z ponad 200 inżynierów i menedżerów. Wsparcie dla użytkowników wszystkich rynków w trybie całodobowym zapewnia Dział Obsługi Klienta. Misja Tickets.pl - pomóc klientowi dokonać najwygodniejszego wyboru wszystkich elementów podróży, zaoferować opcje wyboru spośród maksymalnie szerokiej palety dostawców usług, zapewnić przejrzyste porównanie cen i najlepsze usługi przystępne dla każdego, troszczyć się i wspierać użytkownika na każdym etapie podróży. Wizja Tickets.pl - pozostać europejskim liderem rynku podróży online dzięki opiniom ekspertów, codziennemu rozwojowi, lojalności wobec klienta zarówno według opinii użytkowników, jak i środowiska biznesu, zostawszy częścią pierwszej piątki EMEA.

  Wartości Tickets.pl

  Wartości Tickets.pl to ludzie, którzy tworzą najlepsze i otrzymują najlepsze w miejscu, gdzie dobrze jest pracować, rozwijać się i wzrastać. Klienci, dla których Tickets.pl tworzy najlepsze, bo bez nich i ich uznania praca Tickets.pl nie miałaby sensu. Wszystko, co Tickets.pl tworzy dla swoich klientów aby sprawić, że ich podróże będą bardziej komfortowe, tanie i częste. Pracuje z wyprzedzeniem — aby produkty przekraczały oczekiwania użytkownika. Setki linii lotniczych, przewoźników, dostawców usług, wraz z którymi Tickets.pl dąży do przodu i porusza ten świat. Wysiłek, profesjonalizm, innowacyjne rozwiązania i najlepsze technologie Tickets.pl w całości skierowane na wynik, generujący sukces i zysk spółki. Tickets.pl dokonuje analizy cen, szuka nowych partnerów, prowadzi negocjacje z przewoźnikami lotniczymi, szuka i znajduje kompromisy ze wszystkimi uczestnikami procesu, wpływającego na cenę biletu. Robi wszystko, aby maksymalnie obniżyć ceny na bilety lotnicze na swoim portalu.

  Bezpieczeństwo Tickets.pl

  Tickets.pl posiada międzynarodowy certyfikat PCI DSS, co jest gwarancją tego, że dane kart płatniczych klientów, które są przetwarzane w procesie rezerwacji biletu na portalu Tickets.pl, są całkowicie zabezpieczone. Serwis Tickets.pl jest akredytowany przez International Air Transport Association (IATA). To właśnie IATA wydaje odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają, że agencja może prowadzić sprzedaż biletów lotniczych i ma ku temu wszystkie niezbędne zasoby, w tym wykwalifikowany personel. Serwis Tickets.pl działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej.

  Pozostaw swoją opinię!

  Czy masz wiedzę na temat Tickets.pl? Pomóż nam zrozumieć i zapoznać się z ofertą tej firmy.

  Tickets.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Tickets.pl

  Twoja opinia