NiezależnaOpinia

  Opinie Ticketmaster

  Ticketmaster to światowy lider w sprzedaży biletów i część firmy Live Nation Entertainment Inc. Live Nation Entertainment jest wiodącą firmą w zakresie rozrywki „na żywo”, składającą się z pięciu spółek w branżach: promocja koncertów, sponsoring, operacje w obiektach imprez, rozwiązania na rynku dystrybucji biletów, e-commerce oraz management artystów. Firma dąży do innowacji i polepszenia doznań rozrywki „na żywo”, zarówno artystów, jak i fanów: przed, w trakcie i po koncercie. W 2009 roku Live Nation wypromowało 21 000 koncertów, sprzedało 140 milionów biletów, pomagało 850 sponsorom, a to wszystko ze średnio 25 milionami unikalnych użytkowników.

  Misja Ticketmaster

  Firma Ticketmaster Poland rozpoczęła działalność 19 listopada 2014. Z Ticketmaster możesz zarezerwować bilety bezpośrednio od organizatora lub obiektu, w którym odbywa się impreza. Kiedy rezerwujesz bilety za pośrednictwem Ticketmaster, rezerwujesz je bezpośrednio od organizatora lub obiektu, w którym odbywa się impreza. Ticketmaster Poland jest agentem pośredniczącym, czyli może zagwarantować oryginalność zakupionych biletów i to, że nie zapłacisz więcej niż cena ustalona przez organizatora lub obiekt. Większość hal koncertowych, skomputeryzowanych teatrów, aren i innych obiektów korzysta z tego systemu rezerwacji.

  Kanały rezerwacji i dystrybucji:

  - strona internetowa Ticketmaster,

  - telefon Ticketmaster,

  - punkty sprzedaży,

  - kasy obiektów.

  Wszystkie kanały połączone są ze scentralizowanym systemem rezerwacji Ticketmaster. Zawsze dostaniesz najlepsze możliwe miejsce niezależnie od wyboru kanału, ponieważ wszystkie bilety pochodzą z tego samego systemu.

  Oferta Ticketmaster

  Metody dostawy Ticketmaster:

  1) Poczta Polska

  - krajowy - bilety zostaną wysłane listem poleconym w ciągu 14 dni roboczych,

  - zagraniczny - bilety zostaną wysłane listem poleconym w ciągu 14 dni roboczych.

  2) Kurier

  - krajowy - bilety zostaną wysłane przesyłką kurierską w ciągu 14 dni roboczych,

  - zagraniczny - bilety zostaną wysłane przesyłką kurierską w ciągu 14 dni roboczych.

  3) Ticketfast

  - Dla Twojej wygody Ticketfast jest biletem Ticketmaster do samodzielnego wydruku w domu. Po opłaceniu zamówienia bilety zostaną wysłane na twój mail. Wydrukuj bilet i weź go ze sobą na imprezę.

  Metody płatności Ticketmaster:

  - Karta kredytowa - Ticketmaster akceptuje karty VISA i Mastercard. Transakcje są przetwarzane szybko i bezpiecznie. Aby zagwarantować optymalny poziom bezpieczeństwa, Ticketmaster używa techniki 3D-Secure. Płatność jest przetwarzana natychmiastowo.

  - Przelew online - osobne logowanie nie jest potrzebne. Płatność jest obsługiwana przez twój bank. Trzeba mieć przy sobie token lub listę haseł jednorazowych – jeśli tego wymaga twój bank. Sfinalizuj swoje zamówienie na stronie internetowej Ticketmaster i zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności. Twoje bilety będą niezwłocznie dostarczone metodą, jaką wybrałeś. Ta opcja jest dostępna wyłącznie dla klientów z Polski.

  Zapytania i reklamacje do Ticketmaster

  Gdy wydarzenie jest odwołane lub przeniesione na inny termin, mogą Państwo zwrócić bilet w ramach warunków Ticketmaster i otrzymać zwrot pieniędzy w odpowiednich przypadkach. Jakiekolwiek pytania lub zgłoszenia reklamacyjne dotyczące zakupu możesz zgłosić do Działu Obsługi Użytkownika, podając numer zamówienia. W przypadku zaistnienia sporów platforma Ticketmaster dołoży wszelkich starań w celu rozstrzygnięcia sporu w sposób, który będzie satysfakcjonujący dla wszystkich zainteresowanych stron.

  Podziel się swoją opinią na temat Ticketmaster!

  Miałeś okazję korzystać z usług Ticketmaster? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Ticketmaster
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Ticketmaster

  Twoja opinia