NiezależnaOpinia

  Opinie Ticket Liquidator

  Ticket Liquidator to punkt kompleksowej obsługi, aby znaleźć bilety na najgorętsze koncerty, gry, które musisz zobaczyć, i wydarzenia, o których wszyscy mówią. Bez kłopotów. Świetne ceny. Gwarantowane. Ticket Liquidator łączy kupujących i sprzedających bilety od 2003 r., kiedy Eminem i Tampa Bay Buccaneers byli na szczycie swoich gier, a George W. Bush był prezydentem. Chcesz bilety na najbardziej prestiżowe wydarzenia w kraju, nawet jeśli są wyprzedane? Ticket Liquidator zapewnia do nich dostęp i po cenach niższych, niż większość firm na rynku wtórnym. Ogólnokrajowa sieć Ticket Liquidator łączy się z ogromną inwentaryzacją online biletów sportowych, teatralnych i koncertowych, a wszystko to gwarantuje, że nie zostaniesz zawiedziony. Ticket Liquidator otwiera drzwi do wspaniałych pokazów, ekscytujących gier i monumentalnych koncertów dzięki usługom concierge zespołu specjalistów ds. Obsługi klienta. Kiedy potrzebujesz biletu na kolejne wielkie wydarzenie, zacznij z Ticket Liquidator.

  Misja Ticket Liquidator

  Wszystkie bilety sprzedane na Ticket Liquidator są autentycznymi biletami, ważnymi do wejścia na dane wydarzenie. Klienci powinni skontaktować się ze swoim sprzedawcą biletów jak najszybciej, jeśli jest jakiś problem z korzystaniem z biletów na miejscu. Klienci muszą przedstawić dowód nieważności w miejscu, w którym problem z biletami nie został rozwiązany. Ticket Liquidator wymaga tego dowodu, aby uzyskać zwrot pieniędzy od sprzedawcy biletów, który dostarczył zamówienie. Dowody mogą wahać się od listu z miejsca, a nawet prostego e-maila identyfikującego się od personelu miejsca, który weryfikuje, że wystąpił problem ze skanowaniem biletów.

  Oferta Ticket Liquidator

  Ticket Liquidator oczekuje, że sprzedający, którzy wystawią bilety na naszym rynku, zapewnią miejsca, które reklamują, lub zapewnią równe albo lepsze miejsca siedzące. Od sprzedawców oczekuje się aktywnego kontaktu z klientami w celu potwierdzenia wszelkich znaczących zmian miejsca w stosunku do początkowej sekcji i wiersza zamówienia biletu. Klienci powinni skontaktować się z Ticket Liquidator jak najszybciej, jeśli nie są zadowoleni z alternatywnych biletów, a Ticket Liquidator zbada sprawę, aby dojść do polubownego zakończenia. Wszystkie dostawy są realizowane na adres podany przez klienta podczas realizacji transakcji. Ticket Liquidator gwarantuje, że bilety zostaną wysłane do klienta w czasie wystarczającym do wykonania co najmniej jednej próby dostawy przed wydarzeniem. Należy pamiętać, że klient jest osobiście odpowiedzialny za to, że jest dostępny, aby odebrać pakiet biletów, gdy zostanie podjęta próba dostawy. Ticket Liquidator skoordynuje się ze sprzedawcą biletów w celu uzyskania odszkodowania w przypadkach, gdy bilety nie zostaną wysłane lub dostarczone na czas, aby klienci mieli do nich dostęp.

  Ticket Liquidator - 100% gwarancji zwrotu pieniędzy

  Jedynie najbardziej wykwalifikowani, godni zaufania sprzedawcy są częścią sieci Ticket Liquidator, po sprawdzeniu ich pod kątem najwyższej jakości usług. Ticket Liquidator gwarantuje, że Twoje bilety będą legalne, przyjadą na czas na imprezę, będą dokładnie zamówionymi biletami lub porównywalnymi alternatywami i zostaną całkowicie zwrócone, jeśli impreza zostanie anulowana. Jeśli Twoje doświadczenie nie spełnia tych oczekiwań, jesteś objęty gwarancją zwrotu pieniędzy w 100%. Ticket Liquidator skoordynuje się z pośrednikiem sprzedaży, aby zapewnić pełny zwrot zamówienia do klienta, z wyłączeniem opłat za dostawę. Należy pamiętać, że sprzedawca biletów może zażądać od klienta zwrotu zapasów biletów przed wydaniem zwrotu.

  Pozostaw swoją opinią na temat Ticket Liquidator!

  Czy masz wiedzę na temat Ticket Liquidator? Być może korzystałeś już z usług tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  Ticket Liquidator
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Ticket Liquidator

  Twoja opinia