NiezależnaOpinia

  Opinie StubHub

  Zbliża się weekend, a planów dalej brak? Słyszałeś o ciekawym wydarzeniu na mieście, ale nigdzie nie możesz złapać biletów? Może byłeś spłukany, gdy wszyscy powędrowali do kolejki i Ty zostałeś na lodzie. Bez względu na powód, dla którego nie masz jeszcze biletów na upragniony mecz, możesz odetchnąć z ulgą. StubHub opanował sytuację. Ty potrzebujesz biletu, ktoś chce go sprzedać lub odwrotnie? Bez względu na kolejność, zrobisz to razem ze StubHub!

  O StubHub.

  StubHub to nie są żółtodzioby. Jest to jedna z marek należących do eBay. Od 2000 roku na nowo definiują rynek biletów, a nieustanne innowacje zapewniają im koronę króla tej branży. W 2009 roku narodził się Ticketbis, który od maja 2016 roku został przejęty przez StubHub. Efekt ? Portal oferuje swoje usługi w ponad 40 krajach! StubHub na pierwszym miejscu stawia Twoje bezpieczeństwo. Każde zamówienie objęte jest programem „FanProtect”, co pozwala na sprzedawanie i kupowanie swoich biletów ze 100% pewnością. Dzięki temu unikniesz przykrych rozczarowań, które mogą Cię spotkać podczas kupna biletu z niepewnego źródła. StubHub może ponadto pochwalić się bogatą listą partnerów. Na liście obok MLS czy NBA znajdzie się Uber, piłkarski Everton czy ponad 130 obiektów, na których odbywają się rozgrywki sportowe i wydarzenia kulturowe.

  Jak działa StubHub?

  Zainteresowany kupnem biletu ? Bez względu na to, czy szukasz biletów na mecz, koncert ulubionej gwiazdy czy festiwal muzyczny to pierwszy krok zawsze jest ten sam. Skorzystaj z wyszukiwarki, określ czego szukasz i gotowe. Portal mówi w Twoim języku i przyjmuje Twoją gotówkę, czy jest nie jest to wystarczający dowód na to, że zależy im na Tobie ? Zwróć uwagę, że portal nie informuje Cię tylko o dostępności i cenie danego biletu. Bardzo często, na przykład podczas spotkań sportowych, możesz wybrać swoje miejsce na stadionie !

  Jeżeli potrzebujesz sprzedać swój bilet po prostu kliknij we właściwie miejsce, napisz co sprzedajesz, za ile i czekaj na kontakt od potencjalnych chętnych. To wszystko oczywiście za darmo! Wystawienie oferty nic Cię nie kosztuje.

  StubHub opiekuje się użytkownikami.

  StubHub tworzą ludzie, międzynarodowa grupa ekspertów, której zadaniem jest zrobienie wszystkiego, abyś mógł czuć się w pełni bezpiecznie. Portal oferuje pomoc nie tylko z wykorzystaniem klasycznej zakładki FAQ. W razie wątpliwości, pytań, sugestii, do dyspozycji użytkowników jest internetowy czat. Warto też zerknąć na zakładkę informującą o warunkach użytkowania serwisu. Jasno określa ona wymagania stawiane twórcom portalu użytkownikom. Starania StubHub w kwesti bezpieczeństwa z pewnością doceniają osoby, które skorzystały z usług portalu. Imponujące liczby mówią same za siebie i są najlepszą reklamą. Proszę spojrzeć ponad 300 000 sprzedanych biletów na ponad 90 000 wydarzeń. To naprawdę solidny argument.

  W dobie ogromnej ilości imprez masowych łatwo jest przegapić to, co dzieje się wokół. Skorzystaj z usług StubHub, by zdobyć bilet na wydarzenie, które mógłbyś stracić. Spędź fajnie czas w sposób jaki lubisz najbardziej, a następnie podziel się wrażeniami!

  StubHub
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o StubHub

  Twoja opinia