Smartfares Opinie

: 2
50% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-07-09
bilety lotnicze
Smartfares to świetna strona internetowa do rezerwacji lotów, jak pokazuje nasz czek na rezerwacj...Czytacz dalej
Gosia

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-05-23
tickets Warsaw-Venice, Venice-
scam, no information about check-in appeared on the website, and when I went to the airport, I wa...Czytacz dalej
Tetiana

Opinie (2)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  tickets Warsaw-Venice, Venice-Warsaw

  scam, no information about check-in appeared on the website, and when I went to the airport, I was told that there were no tickets. When I called them, both on the Polish and on the American number, after hearing about the problem, they hung up many times, I emailed them and was ignored by them again. The money for the tickets was not returned to me.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bilety lotnicze

  Smartfares to świetna strona internetowa do rezerwacji lotów, jak pokazuje nasz czek na rezerwację w obie strony z Aten do Sofii, przychodząc po wypróbowaniu innej strony internetowej, która próbowała obciążyć nas 10% dopłatą przy płatności bez powodu. \
  Proces rezerwacji na Smartfares jest szybki i efektywny, bez niepotrzebnych ekranów lub próbujących pokazać nam pop-upy, aby zmusić nas do zakupu dodatkowych usług, których nie potrzebujemy, a nawet można dostać za darmo bez biura podróży. Po znalezieniu lotu oferowane są dwie opcje: kupienie biletu standardowego lub uzyskanie biletu elastycznego, co oznacza, że ​​data lotu może zostać zmieniona bezpłatnie do 24 godzin przed odlotem. Napotkaliśmy trochę negatywnych opinii na Internecie na temat Smartfares, ale nasze doświadczenie było inne.


Inni również oglądali