NiezależnaOpinia

  Opinie Roomdi

  Wybierasz się w podróż do jakiegoś wymarzonego kraju? Jednak nie wiesz, jaki są tam dobre hotele, gdzie w ogóle znaleźć noclegi w określonym mieście? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w Roomdi – międzynarodowym internetowym biurze podróży. Roomdi powstał w roku 2017 i szczyci się długą historią w branży turystycznej. Obecnie ma w swojej bazie więcej 500 000 miejsc noclegowych na całym świecie. Każdy dzień przez platformę Roomdi odbywają się bardziej 1000 rezerwacji. Roomdi nieustannie się rozwija i obsługuje główne cele podróży na całym świecie.

  Roomdi: „Ty nam mówisz – kiedy, a my Ci polecamy – gdzie”

  Roomdi oferuje usługę rezerwacji zakwaterowania w prosty i bezpieczny sposób. Analizując działania klientów, Roomdi szuka nowych i skutecznych sposobów, aby uzyskać najlepsze oferty na rynku. Więc jest w stanie zaoferować użytkownikowi zakwaterowanie, najbardziej odpowiadające jego indywidualnym potrzebom. Roomdi zapewnia wyjątkowego surfowania każdemu klientowi. Firma przechowuje wszystkie informacje, dotyczące wyszukiwania, i przetwarza je w ciągu kilku milisekund, by zaoferować wynik, spełniający oczekiwania każdego klienta. Wszystkie informacje Roomdi są zrozumiałe dla każdego klienta, ponieważ są dostępne w 47 językach.

  W Roomdi liczy się cena, przekonaj się

  Jak można zarezerwować miejsce noclegowe:

  - Wybierz miejsce docelowe, daty, liczbę pokoi, ilość osób, a także wiek każdego podróżnego. Pojawi się lista ze wszystkimi hotelami, które są dostępne w wybranym terminie, oraz ich ceny. Możesz sortować hotele pod względem kategorii, ceny, nazwy, wyżywienia, usług i tak dalej.

  - Wprowadź swoje dane. Po wybraniu hotelu otrzymasz podsumowanie rezerwacji, całkowity jej koszt, opis i lokalizację hotelu.

  - Kiedy potwierdzisz rezerwację, pojawi się kod identyfikujący rezerwację. Potwierdzenie otrzymasz poprzez e-mail. Jeśli rezerwacja została opłacona, otrzymasz voucher na usługi przewidziane w umowie. Voucher będziesz musiał wydrukować i pokazać wraz ze swoim dowodem osobistym przy zameldowaniu w hotelu. W voucherze jest wskazany fizyczny adres i numer telefonu hotelu. Przy końcu rezerwacji Roomdi pokaże Ci różne sposoby płatności rezerwacji. Można zapłacić przelewem internetowym, kartą kredytową, przelewem bankowym, PayPal. Po zakończeniu procesu pojawi się na ekranie kod lokalizator, i otrzymasz wiadomość e-mail ze statusem rezerwacji (potwierdzona lub w oczekiwaniu na potwierdzenie). Możesz również sprawdzić status rezerwacji na stronie Roomdi w swoim profilu. Kontroluj pocztę elektroniczną w 48 godzin od chwili zakupu, aby sprawdzić otrzymanie e-mail wraz z voucherem. To jest ważny dokument, który trzeba okazać w recepcji hotelu w dniu zameldowania.

  Roomdi - rezerwuj z zaufaniem

  Celem Roomdi jest oferowanie klientom zakwaterowania, najlepiej odpowiadającego ich preferencjom. Powinieneś skontaktować się z Roomdi za pośrednictwem sekcji Obsługa Klienta, jeżeli przy procesie rezerwacji pojawi się komunikat o błędzie, aby skontrolować stan rezerwacji. Agenci Roomdi postarają się sprawdzić potwierdzenie lub odrzucenie rezerwacji. Także możesz anulować lub zmienić swoją rezerwację hotelową bez dodatkowych opłat manipulacyjnych. Możesz zarządzać rezerwacjami online przez Twój profil lub zrobić to telefonicznie. Jeśli masz jakiś inne pytania, możesz skorzystać z personalizowanej obsługi klienta Roomdi, jaka zadzwoni do Ciebie natychmiast i całkowicie za darmo. Z Roomdi możesz rezerwować z zaufaniem z bezpieczeństwem, certyfikowanym przez Comodo Secure.

  Zostaw swoją opinię o firmie Roomdi

  Czy miałeś już okazję korzystać z usług Roomdi? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Jakie są Twoje odczucia? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Roomdi
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (2)

  5
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  4
  Serwis
  rating
  6
  Cennik
  rating
  6
  Dostava
  rating
  4

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Anulowanie rezerwacji

  Dzwonie i wlacza sie sekretrka automatyczna. Wysylam wiadomosci i nikt nie odpowiada. Chce anulowac moja rezerwacje i otrzymac zwrot kosztow. Prosze o kontakt.

  Przez: Kinga 08-07-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  2
  rating

  Roomdi.com

  Moje doświadczenia z Roomdi.com są bardzo pozytywne, mimo niepoprawnie działającej strony płatności i nieudanej potrójnej transakcji z wychodzącymi przelewami na korzyść Roomdi.com z mojego konta, po mojej prośbie zwrotu wpłaconych środków zachowanie firmy wzorowe, wszystkie wpłaty są już na moim koncie. Tak trzymać, na pewno polecę stronę i sam skorzystam przy kolejnej okazji. Pozdrawiam Jarek

  Przez: Jarek 30-05-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  8
  rating

  Napisz wlasną opinię o Roomdi

  Twoja opinia