HotelsCombined : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

HotelsCombined

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

L
Ludwik
Hotels Combined Pty Ltd (ABN 61 122 130 554) to spółka zarejestrowana w Nowej Południowej Walii w Australii, która prowadzi platformę rezerwacji Revato. W czerwcu zarezerwowałem 3 x nocleg w 5 *...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wakacje

  Hotels Combined Pty Ltd (ABN 61 122 130 554) to spółka zarejestrowana w Nowej Południowej Walii w Australii, która prowadzi platformę rezerwacji Revato.

  W czerwcu zarezerwowałem 3 x nocleg w 5 * Ananatara Tozeur Resort w Tunezji. Ich dzienna stawka w EUR pojawiła się na wszystkich porównywarkach cen jako trzy razy tańsza niż następna najtańsza cena (z Agoda / Hotels.com). Myślałem, że to prawdopodobnie zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, i tak było. Zarezerwowałem pełną stawkę zwrotną z pełną płatnością w dniu przyjazdu. Przez cały proces rezerwacji kurs EUR był wyświetlany poprawnie. Mój e-mail z potwierdzeniem również zawiera kurs EUR, zgodnie z ustaleniami, ale kwota w lokalnej walucie była zbyt wysoka.

  Natychmiast zadzwoniłem bezpośrednio do hotelu, aby potwierdzić ostateczny koszt płatności po przyjeździe i w jakiej walucie oczekiwali, że zapłacę. Okazuje się, że chcieli lokalnej waluty, a to było o 390% droższe niż koszt EUR, który reklamował mi Revato.

  Po prostu oszustwo, aby upewnić się, że Revato znajdzie się na szczycie listy wyszukiwania porównania cen, gdy je wygooglujesz. Takie zachowanie jest nielegalne w Australii. Australijskie prawo konsumenckie zabrania firmom składania fałszywych lub wprowadzających w błąd oświadczeń dotyczących ceny towarów lub usług. Zarejestrowałem skargę w New South Wales Fair Trading. Proponuję wam wszystkim zrobić to samo!


Inni również oglądali

Logo Hotellook

Hotellook

2 opinie

Wprowadzenie do branży turystycznej i opiniiBranża turystyczna jest jedną z najbardziej konkurencyjnych i dynamicznych branż na...

Logo Travelist

Travelist

3 opinie

Travelist - Opinie, Recenzje i Doświadczenia Branża turystyczna to jedna z najbardziej konkurencyjnych i dynamicznych dziedzin gospodar...

Logo Etihad

Etihad

1 opinie

Lotnictwo: Świat Widziany z NiebaRecenzje, opinie i doświadczenia odgrywają kluczową rolę w dzisiejszych czasach, szczeg&o...

Logo Skyscanner

Skyscanner

1 opinie

Opinie o branży podróży: Społeczeństwo dzieli swoje doświadczeniaDzisiaj branża podróży jest jedn&...