NiezależnaOpinia

  Opinie Flixbus

  Odkrywaj Europę, korzystając z tanich biletów autobusowych FlixBus. Zielonymi autobusami FlixBus możesz tanio, wygodnie i ekologicznie podróżować po całej Europie. Wystarczy wybrać z szerokiej sieci linii autobusowych preferowane połączenie. FlixBus oferuje codziennie 350 000 połączeń do 2000 miejsc w 28 krajach Europy, a teraz również w Stanach Zjednoczonych. Z FlixBus naprawdę możesz odkryć mnóstwo ciekawych miejsc. Chcesz odwiedzić rodzinę? Planujesz wypad do jednej z europejskich stolic? A może potrzeba Ci po prostu odrobinę odpoczynku i chcesz się powylegiwać na plaży? Dzięki przejrzystej i intuicyjnej platformie do rezerwacji od Twojej podróży FlixBusem dzieli Cię zaledwie jedno kliknięcie. Kup bilet online lub za pomocą aplikacjiFlixBus. Wystarczy tylko wybrać miejsce, do którego pragniesz się wybrać. Sieć połączeń FlixBus obejmuje między innymi: Polskę, Niemcy, Austrię, Holandię, Francję, Belgię, Chorwację, Włochy, Danię, Szwecję, Węgry, Czehy i wiele innych. Zapisz się do newslettera FlixBus, by mieć zawsze najświeższe informacje na temat otwarcia nowych połączeń oraz promocjach.

  Usługi oferowane przez FlixBusa

  FlixBus oferuje bezpłatne Wi-Fi, zagwarantowane miejsce siedzące, bezpłatną rezerwację i zmianę rezerwacji, bezpieczeństwo płatności oraz gniazdka elektryczne. Wszystkie autokary są również wyposażone w toaletę oraz miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi, dzięki czemu nie będziesz musiał robić niepotrzebnych postojów i dotrzesz do celu tak szybko, jak to możliwe. Zgodnie z mottem FlixBusa „Podróżuj zielono!“, wybierając autobusy, decydujesz się na środek transportu najbardziej przyjazny środowisku. Autobusy FlixBusa wyróżniają się przykładnym bilansem emisji dwutlenku węgla i wydzielają go mniej na każdym kilometrze podróży. Na stronie internetowej FlixBus znajdziesz szczegółowe informacje, dzięki którym bezproblemowo przejdziesz przez proces zakupu biletu.

  Zielona, sprytna mobilność pozwalająca odkrywać świat

  FlixBus jest młodą firmą oferującą przewozy autokarowe, która od 2013 roku zmienia styl podróżowania milionów Europejczyków. Z niepowtarzalnego połączenia start-upu technologicznego z klasycznym przedsiębiorstwem komunikacyjnym, w bardzo krótkim czasie była stworzona największa sieć przewozów międzymiastowych na rynku europejskim. Dzięki prostej metodzie składania rezerwacji i rosnącej każdego dnia ofercie FlixBus umożliwia milionom podróżnych odkrywanie świata za niewielkie pieniądze. Jednocześnie zielone autobusy FlixBus spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu oraz ochrony środowiska, stanowiąc wygodną i ekologiczną alternatywę dla podróży indywidualnych. Sukces FlixBus opiera się na cyfryzacji tradycyjnego środka lokomocji. Technologiczne innowacje, takie jak system rezerwacji i zakupu biletów w aplikacji FlixBus, darmowe Wi-Fi i GPS-livetracking w autobusach, stworzyły możliwość podróżowania w zupełnie innym wydaniu. Inteligentna sieć tras i dynamiczne zarządzanie cenami sprawia, że oferta jest po prostu najlepsza. FlixBus stawia na ścisłą współpracę ze średnimi przedsiębiorstwami: regionalni partnerzy na rynku przewozowym – często firmy rodzinne z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem – tworzą odpowiedzialną flotę FlixBusa. W ten sposób udało się połączyć ducha innowacji i start-upu z silną, międzynarodową marką charakteryzującą się przywiązaniem do jakości i tradycji. FlixBus został stworzony w Monachium przez trzech młodych przedsiębiorców, pragnących sprawić, by wygodne i przyjazne dla środowiska podróżowanie stało się niedrogie. Jednocześnie w Berlinie ruszył „MeinFernbus“ ze swoimi zielonymi autobusami. Po upadku monopolu kolei niemieckiej w roku 2013 te dwie topowe firmy start-upowe podbiły rynek przewozów autobusowych i stawiły czoła wielkim koncernom międzynarodowym. Od momentu połączenia się zespołów z Monachium i Berlina FlixBus stał się liderem przewozowym Niemiec.

  Podziel się opinią na temat FlixBus!

  Co sądzisz o ofertach FlixBus? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu.

  Flixbus
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Flixbus

  Twoja opinia