Center Parcs Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2021-11-28
nocleg
Zameldowanie było stosunkowo bezbolesne; jednak nie wpuszczą Cię do parku przed 15:00. Możesz jec...Czytacz dalej
Marek i Ewa

Opinie (1)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  nocleg

  Zameldowanie było stosunkowo bezbolesne; jednak nie wpuszczą Cię do parku przed 15:00. Możesz jechać do swojego domku, aby zostawić swoje rzeczy. Pierwszy kontakt był rozczarowujący, ponieważ sprzątaczka wciąż kończyła w naszym domku!

  Pierwsze wrażenie jest takie, że wszystko wygląda na zaniedbane i zmęczone. Domek miał ładny układ, ale wyglądał na zmęczonego i nie był zbyt czysty, tj. kurz na blatach. Jednak cała pościel i ręczniki zostały zapieczętowane.

  Po szybkim odkurzeniu i przekręceniu termostatu do 20 stopni; wszystko zaczęło być bardziej swojskie. Dostaliśmy domek „premium”. Wszystko jest zapewnione w zakresie kuchni. Internet to podstawa. Wszystko, co można wykorzystać do przesyłania strumieniowego, kosztuje 25 euro na weekend. Telewizor ma kilka kanałów w Wielkiej Brytanii.

  Spędziłem dużo czasu, szukając najlepszej lokalizacji dla mojego domku; przywilej, za który trzeba dodatkowo zapłacić! Chodząc po obozie, myślę, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Mieliśmy ładny park zabaw bezpośrednio za nami i niewiele wokół nas domków. A o zachodzie słońca – słońce wpadało do naszego salonu.

  Ogólnie obóz jest bardzo fajny, choć trochę zmęczony. Personel jest przyjazny. Lokalizacja jest oszałamiająca. Jednak wszystko kosztuje. Tak więc, gdy już zdobędziesz domek, każda aktywność kosztuje dodatkowo, więc w weekend przynajmniej zaplanuj dodatkowe 100 - 200 euro.

  Pod koniec długiego weekendu dobrze się bawiliśmy. Wrócilibyśmy latem; chociaż nie jestem pewien, jak wyglądałby ten obóz, gdyby był całkowicie pełny. Warto odwiedzić?


Inni również oglądali