NiezależnaOpinia

  Opinie Expander

  O serwisie Expander

  Właścicielem sklepu internetowego Expander jest firma Expander Advisors Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Inflancka 4B, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w warszawie, XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 287188, o kapitale zakładowym 43.992.400,00 zł, nr NIP 521-34-51-255. Expander Advisors Sp. z o.o. – pierwszy w Polsce niezależny doradca finansowy, obecnie pośrednik finansowy. Przedsiębiorstwo posiada sieć 83 oddziałów (w tym 57 placówek franczyzowych) w 59 miastach.
  Expander powstał w 2000 roku jako portal, który miał pośredniczyć w sprzedaży produktów finansowych. Szybko jednak okazało się, że klienci w Polsce nie byli jeszcze gotowi na sprzedaż produktów finansowych wyłącznie przez internet. W związku z tym Expander zmienił swój model funkcjonowania stając się pierwszą firmą doradztwa finansowego na polskim rynku i otwierając sieć oddziałów (pierwszy oddział został otwarty w grudniu 2001 r. w Warszawie). Usługi doradztwa finansowego świadczone były do chwili wejścia w życie ustawy o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami, z dnia 23 marca 2017 r. (wejście w życie 22 lipca 2017 r.). Obecnie firma świadczy usługi pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Ustawa wymusiła na spółce rebranding i rezygnację z loga „Expander – Niezależny Doradca Finansowy” na rzecz „Expander – Ekspert Finansowy”.
  Pierwszym większościowym akcjonariuszem spółki był Softbank. W 2003 roku 100% udziałów Expander kupiła spółka GE Investments, należąca do koncernu General Electric. Natomiast w grudniu 2007 roku 60% akcji spółki nabył fundusz Innova Capital. W 2010 roku Innova Capital powiększył swoje udziały do 100%, stając się jedynym właścicielem Expandera. W lipcu 2015 roku Expander zmienił właściciela dołączając do grupy Aviva.

  Oferta w serwisie Expander

  Eksperci Expander pomagają klientom indywidualnym w wyborze kredytów (mieszkaniowych, konsolidacyjnych, refinansowych, gotówkowych, pożyczek hipotecznych), produktów inwestycyjnych (lokat, obligacji, funduszy inwestycyjnych, programów emerytalnych), ubezpieczeń (na życie, majątkowych, wypadkowych, komunikacyjnych). Oferta dla firm obejmuje finansowanie działalności, dotacje unijne, faktoring i leasing.
  Wybór właściwego kredytu hipotecznego to nie lada sztuka. Z pozoru podobne oferty mogą różnić się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Różnicę w ofertach możesz zobaczyć w porównywarce kredytów dostępnej w serwisie Expander. Niska miesięczna rata wcale nie oznacza, że kredyt jest tani. Niskie oprocentowanie może kusić, ale jeśli prowizja banku jest wysoka, w efekcie spłacisz więcej niż Ci się wydawało. Bieżące korzyści nie powinny przesłonić końcowego wyniku. Kretyt hipoteczny można użyć w celu: zakupu mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego, zakupu lub budowy domu, remontu lub adaptacji nieruchomości, wykupu mieszkania komunalnego lub zakładowego, przekształcenia lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności, wykończenia, remontu lub modernizacji wybudowanego mieszkania lub domu oraz zakupu działki.

  Co sądzisz o ofercie Expander?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Expander? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwisie jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisie ? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Expander jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Expander i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Expander.

  7 klasa - Rodzaje usług Transport i łączność

  Expander
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Expander

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Expander jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Expander. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Expander?

  Expander działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Mieszkanie, Inne, Samochód, Zdrowie, Mortgages, Loans, Loan Comparison sites, Inwestycja.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Expander . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.