Expander

Wszystkie opinie

Expander

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Zenek
mnie osobiście dopiero czeka kredyt hipoteczny, ale brat był pod wielkim wrażeniem. poszli z bratową do oddziału mocno sceptyczni i nie spodziewali się za wiele. z tego co mowil brat najbardziej za...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kredyt

  mnie osobiście dopiero czeka kredyt hipoteczny, ale brat był pod wielkim wrażeniem. poszli z bratową do oddziału mocno sceptyczni i nie spodziewali się za wiele. z tego co mowil brat najbardziej zaskoczyła go nie sama pomoc przy wyborze kredytu, ale cala obsluga związana ze skladaniem wnoski kredytowego. pani zrobiła wszystko za nich i mieli spokojna glowe. troche to trwalo, ale tlumaczyla, że to zależy od banku, a nie od nich. ja tez zamierzam skorzystać z ich pomocy. brat byl w oddziale w Krakowie. Opinia brata: Wielkie podziękowania dla Pana Bartłomieja Mandziej za prace jaką włożył w nasz kredyt hipoteczny. Kompetentny doradca z szeroką wiedzą i miłym podejściem do klienta to cechy które opisują Pana Bartłomieja jako Eksperta w swojej dziedzinie. Przez cały proces otrzymywaliśmy wsparcie mailowe i telefoniczne, dzięki czemu stres związany ze staraniem się o kredyt hipoteczny został ograniczony do minimum. Współpraca przebiegła pomyślnie. Kredyt został bardzo szybko wypłacony czym byliśmy wręcz zaskoczeni. POLECAMY z czystym sumieniem. Osoba na naprawdę wysokim poziomie w branży finansów.


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo Ocenapolis

Ocenapolis

1 opinie

W naszym życiu nieszczęścia zdarzają się zawsze niespodziewanie. Pożar domu, powódź, złamanie rę...

Logo Ubezpieczeniaonline

Ubezpieczeniaonline

1 opinie

Ubezpieczenie może dać ci komfort i spokój ducha. Niezależnie czy chodzi o samochód, dom, zdrowie, czy też zagran...

Logo MediPakiet

MediPakiet

6 opinie

Zastanawiasz siÄ™, czy oferta MediPakiet jest dla Ciebie odpowiednia? Nie wiesz, czy Ty i Twoja rodzina potrzebujÄ… dodatkowego...