Blitzhandel24

Wszystkie opinie

Blitzhandel24

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Logo HelloSmart

HelloSmart

1 opinie

Zdarza się, że jesteś w sytuacji która wymaga sprawdzenia i porównania dziesiątek produktów z oferty wielu...

Blitzhandel24

Potrzebujesz oprogramowania by ułatwić sobie życie? Jeśli tak to Blitzhandel24 jest jedną ze stron gdzie będziesz mógł się zaopatrzyć w odpowiednie narzędzia.
Na tej stronie znajdziesz doświadczenia użytkowników z firmą Blitzhandel24, które pomogą
ci zdecydować czy ich produkty są opłacalne. Recenzje i komentarze użytkowników mogą być kluczowe w zapoznaniu się jak dobra dana firma jest.

O Blitzhandel24:
Od 2011 roku blitzhandel24 zajmuje się dystrybucją wydajnych rozwiązań programowych dla organizacji, klientów korporacyjnych, władz, szkół i osób prywatnych. Są oni rozwijającą się firmą, która stawia na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Z swoją siedzibą w dzielnicy Hildesheim są znani z uczciwych cen i doskonałej obsługi. Ich eksperci udzielają klientom specjalistycznego wsparcia i są zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami - podobnie jak ich obszerne portfolio, które stale poszerzają. Oferują swoim klientom najlepsze możliwe wsparcie: blitzhandel24 jest dostępny w całej Europie, a klienci na całym świecie korzystają z bezpłatnego wsparcia telefonicznego. Ponadto, w godzinach otwarcia ich firmy dostępny jest czat na żywo, a także indywidualni klienci Teamviewer do zdalnej obsługi technicznej, gdzie ich specjaliści ustawiają oprogramowanie lub nawet korygują błędy. Wielu klientów już teraz pokłada w ich swoje zaufanie. Ich doradztwo jest przejrzyste i zorientowane na klienta, a Twój zakup jest zabezpieczony przez Trusted Shops.

Usługi Blitzhandel24:
Osoby posiadające komputer często korzystają z aplikacji i pakietów Microsoft Office. Oprogramowanie obejmuje różne obszary przetwarzania tekstu i danych, takie jak Microsoft Outlook, Microsoft Visio 2019, Microsoft Word, a nawet oprogramowanie do zarządzania projektami, takie jak Microsoft Project. Programiści zazwyczaj chcą kupić Microsoft Visual Studio online. Ich sklep internetowy blitzhandel24 oferuje Państwu szeroki zakres oprogramowania. Na przykład można kupić u nich pakiet Microsoft Office, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Microsoft Project, Microsoft Visio 2019 lub Microsoft Visual Studio. W blitzhandel24 można kupić odpowiednie systemy operacyjne online. Oferują Państwu różne wersje, w zależności od tego, jaki system operacyjny potrzebujecie Państwo do swojego aktualnego komputera. Oczywiście Państwa własne życzenia i wymagania również odgrywają pewną rolę. Chętnie Państwu doradzą w szczegółach. W przypadku wyższych wymagań można również kupić u nich system Windows 10 Pro. A jeśli chcesz zakupić Usługi Zdalnego Pulpitu, możesz kupić u nich Zdalny Pulpit Windows 2019 online.
W blitzhandel24 można kupić Microsoft Windows Server. Jeśli używasz jednego lub więcej serwerów w swojej firmie, w swojej siedzibie lub w swojej szkole, potrzebujesz również odpowiedniego systemu operacyjnego. Ponadto potrzebujesz odpowiednich licencji dostępu na urządzenie lub na użytkownika - tzw. CAL (Client Access Licenses). CAL-y (Client Access Licenses). CAL-y serwera Exchange. Oferują również duży wybór w tym zakresie. Możesz kupić Windows Server 2019 Standard online, serwer Exchange 2019 Standard online, serwer SQL 2017, jak i również Windows Server CALs.
Jeśli chcesz chronić swoje urządzenia stacjonarne lub mobilne przed złośliwym oprogramowaniem, możesz kupić u nich ochronę antywirusową dla osób prywatnych lub firm w Internecie. Oferują Państwu bardzo duży wybór produktów z zakresu ochrony antywirusowej. Twoja firma lub prywatne biuro: doskonale zorganizowane Chcesz kupić Office 2019 dla studentów lub Office 2019 Professional Plus? Oferują oni kompleksowe portfolio oprogramowania do zarządzania wydajnością, zarządzania i księgowości dla wszystkich potrzeb - niezależnie od tego, czy jesteś klientem domowym, organizacyjnym czy korporacyjnym.

 

Podziel się swoją opinią!
Zamawiałeś kiedykolwiek oprogramowanie w Blitzhandel24? Jakie były twoje doświadczenia? Z chęcią się dowiemy jaka jest twoja opinia. Krótka ocena z pewnością pomoże stwierdzić czy jest to firma warta odwiedzin. Trzymają się czasu dostaw? Oprogramowanie spełniało twoje wymagania? Zachęcamy również do przejrzenia opinii na temat innych firm na niezaleznaopinia.pl