NiezależnaOpinia

  Opinie You Can Drive | ERGO Hestia

  You Can Drive to marka Grupy ERGO Hestia, dedykowana internetowej sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Jest to wyjątkowa i jedyna na rynku oferta produktów ubezpieczeniowych, stworzonych specjalnie dla ludzi młodych - osób poniżej 30 roku życia. You Can Drive dba, aby oferta dla Ciebie była optymalna pod każdym względem, dzięki czemu zyskujesz komfort i poczucie bezpieczeństwa za rozsądną cenę. Zalety You Can Drive:

  - Jest częścią grupy ERGO Hestia. You Can Drive to marka dedykowana Internetowej sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych.

  - Szybko likwiduje szkody. Jest za to nagradzany. Uhonorowano You Can Drive wyróżnieniem - Godłem Promocyjnym TERAZ POLSKA.

  - Gwiazda Jakości Obsługi. Gwarantuje Najwyższy Standard Ochrony, którego potwierdzeniem są liczne wyróżnienia osiągnięć.

  - Oszczędność czasu i wygoda. Wszystkie niezbędne informacje podajesz przez Internet i płacisz online. Żadnych okienek i spotkań.

  - Docenia Twoją niezależność. You Can Drive to sposób na własne auto bez udziału innych tylko po to, żeby mieć tańsze ubezpieczenie. Przeszkody się zdarzają, a You Can Drive jest po to, żeby zadbać o Twój spokój i pomóc, kiedy będziesz tego potrzebował.

  Dlaczego You Can Drive?

  Po polskich drogach jeździ około 1,5 mln młodych kierowców, ale młody kierowca samochodu nie jest najbardziej pożądanym klientem przez większość zakładów ubezpieczeń. Z analizy przyczyn wypadków w Polsce jasno wynika, że największe zagrożenie na drodze stanowi brawura i brak doświadczenia kierującego pojazdem. Młody kierowca siłą rzeczy łączy w sobie te dwie cechy. Podczas, gdy inni ubezpieczyciele spychają młodych kierowców na drugi plan, You Can Drive stworzył dla nich specjalną ofertę. W You Can Drive każdy poniżej 30 roku życia może wybrać ubezpieczenie dopasowane do swoich potrzeb w korzystnej cenie. Istnieją sposoby, których chwytają się młode osoby, chcąc uniknąć płacenia wysokich składek za ubezpieczenia komunikacyjne. Często rejestrują samochody na rodziców albo inne osoby, które mają już wypracowane zniżki. Zakłady ubezpieczeń zabezpieczają się jednak przed tą ewentualnością i stawki w takich przypadkach też są wysokie. W kalkulatorach ubezpieczeniowych często pojawia się pytanie o młodego kierowcę, co w konsekwencji powoduje podwyższenie składki. Zatajenie tego faktu może skutkować tym, że w razie wypadku spowodowanego przez młodego kierowcę właściciel auta poniesie konsekwencje finansowe. Niektórzy rejestrują pojazd i wykupują polisę na dwóch właścicieli. W większości przypadków zakład ubezpieczeń zsumuje wówczas zwyżki młodszego kierowcy ze zniżkami kierowcy bardziej doświadczonego. Młodemu kierowcy zaczną się liczyć lata bezszkodowej jazdy, jednak – co ważne – wypadek jednej z osób spowoduje utratę zniżek przez obu właścicieli na wszystkich ubezpieczonych pojazdach. Zamiast uciekać się do takich sztuczek, możesz skorzystać z oferty You Can Drive, która dedykowana jest dla osób młodych. Na rynku ubezpieczeniowym nie ma drugiej tak szerokiej oferty ubezpieczeniowej dla młodych kierowców, jak You Can Drive. Oferta ta nie tylko jest bogata, ale też odpowiada możliwościom finansowym młodych ludzi. You Can Drive docenia Twoją niezależność, tu nie przepłacisz za ubezpieczenie, a równocześnie dostaniesz ochronę taką, jakiej potrzebujesz.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat You Can Drive

  Miałeś okazję korzystać z usług You Can Drive? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  You Can Drive | ERGO Hestia
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o You Can Drive | ERGO Hestia

  Twoja opinia