NiezależnaOpinia

  Opinie Virgin mobile

  Jesteśmy w miejscu, w którym możemy wymieniać się poglądami bez obaw. Przelej swoje myśli na papier i stwórzmy razem źródło informacji. Aby każdy kolejny klient mógł podjąć świadomą decyzję.

  O Virgin Mobile

  Chwalą się, że zmieniają świat na lepsze w wielu dziedzinach, nie tylko w telefonii. A to za sprawą przynależności do międzynarodowej marki Virgin Group, która łączy setki firm. Każda z nich posiada przedrostek ‘Virgin’, przed nazwą własną. Marka znana jest za sprawą jej założyciela. Sir Richard Branson założył firmę w 1970 roku. Znany ze swoich szaleńczych skłonności i działań marketingowych, np. próba przelotu balonem dookoła świata, bądź jak najszybsze przemierzenie oceanu atlantyckiego łodzią. Jest on głównym motorem napędowym firmy, a misją przewodnią jest najlepsza obsługa klienta. W Polsce rozpoczęli działalność w 2012 roku, a dzisiaj mają już prawie pół miliona klientów! Warto wspomnieć, że Virgin Mobile jest tzw. operatorem wirtualnym, a to znaczy, że oferuję swoje usługi za pomocą infrastruktury należącej do innych operatorów telekomunikacyjnych.

  Usługi Virgin Mobile

  Virgin Mobile Polska jako jeden z nielicznych operatorów sieci komórkowych zapewnia nam pakiet virgin mobile freemium, zawierający internet oraz rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci całkowicie za darmo, bez płacenia abonamentu, w zamian za wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Jest to ich wyróżnik w branży telefonii. Firma nie posiada w ofercie telefonów jak to jest w przypadku innych operatorów, a zatem możemy skorzystać z virgin mobile abonament bez telefonu. Wszystkie oferty dostępne są zazwyczaj w trzech wariantach: dla klientów indywidualnych, dla grup/rodzin oraz dla firm. Firma gwarantuje nam dostęp do technologii LTE oraz proste i przejrzyste pakiety na kartę w aplikacji na smartfony. Ciekawą innowacją jest fakt, że firma oferuję tzw. pakiety LUX MED, czyli pakiety medyczne umożliwiające nielimitowane konsultacje z kilkoma (albo w najdroższym pakiecie nawet z kilkunastoma!) specjalistami z różnych dziedzin opieki zdrowotnej. Zaczynając od lekarza internisty i pediatry, a kończąc na chirurgach czy onkologach. Kolejną ciekawą kwestią jest subskrypcja PayPal, podłączamy konto PayPal do naszego konta Virgin i już nie musimy się martwić o doładowanie konta.

  Pomoc, kontakt i CMOK

  Jeśli chcemy się skontaktować w sprawie nowego pakietu, sprawdzić stan konta czy też zmienić taryfę, możemy to zrobić poprzez virgin mobile kody oraz standardowy formularz kontaktowy dostępny na stronie, ale nie sposób nie wspomnieć o CMOK Virgin Mobile, czyli Centrum Miłej Obsługi Klienta z której przecież słynie całe Virgin. Linia jest czynna prawie całą dobę przez 7 dni w tygodniu, a w założeniu ma stanowić najwyższy możliwy standard obsługi. Virgin Mobile znana jest ze wspierających akcji ludzi pomysłowych, którym brakuje funduszy na realizację swoich marzeń. W 2015 roku zorganizowali akcję p.t. “Virgin Mobile Academy”, której motywem przewodnim było hasło “Sztuka biznesu i biznes dla sztuki”. Przysłano aż 600 zgłoszeń, z czego tylko 200 przeszło do następnego etapu. Ostatecznie zwycięzca zgarnął 100 000 zł na rozwój własnego biznesu - warsztaty beatbox dla dzieci.


  Podziel się swoją opinią z innymi, pozwól im poznać Twoje doświadczenia, a to na pewno do Ciebie wróci!


  Najtańszy Virgin Mobile Abonament Bez Telefonu

  Virgin mobile
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Virgin mobile

  Twoja opinia