NiezależnaOpinia

  Opinie Play

  Czy zawsze marzyłeś o miejscu, gdzie mógłbyś wymieniać się poglądami z innymi bez obaw o osąd? Świetnie trafiłeś, znajdziesz tu tylko niezależne opinie, które pomogą Ci w podjęciu decyzji zakupu czy podjęcia współpracy z opisywaną firmą. Tym razem na warsztat trafia sieć komórkowa Play. Oferują i obiecują bardzo wiele, ale czy na pewno spełniają wszystkie obietnice? Czy reklama pokrywa się z rzeczywistością? Sprawdź to w kilka chwil, spoglądając na opinie innych użytkowników i zaoszczędź mnóstwo czasu! Zanim wydasz go na testowanie i błądzenie w ślepych uliczkach, to świetna okazja do wymiany myśli i zweryfikowania rzeczywistości.

  O Play

  Możemy śmiało stwierdzić, że to największy gigant komórkowy w Polsce. Sieć komórkowa posiada ponad 15 milionów klientów i ma prawie 30% udziału w rynku. Niesamowity rozwój sieci rozpoczął się w 2007 roku, gdzie już po kilku miesiącach od startu osiągnął w zastraszająco szybkim tempie liczbę 100 000 klientów. Przez kolejne lata, średnio, co roku, zwiększał liczbę aktywnych klientów o 1,5 miliona! Możemy temu zawdzięczyć ogrom pracy włożonej w rozwój sieci jak i dobranie odpowiedniej oferty, co potwierdza między innymi wzrost klienteli.

  Play jest także pionierem, jeśli chodzi o udział w rynku tzw. MNP, czyli rynku przenoszenia numerów, posiadają 50% udziałów w tym rynku. W 2013 roku Play ruszył z nowoczesną ofertą 4G LTE, która dziś obejmuje ponad 80% populacji kraju Polski. Konkurencyjność, innowacje i elastyczność to tylko kilka wyróżniających cech jakie możemy przypisać firmie, a to dlatego, że w jako pierwsi na rynku wystartowali z ofertą formuła rodzina w 2014 roku, oferując nieograniczone połączenia do wszystkich sieci dla kilku kart sim w comiesięcznym abonamencie. W tym samym roku zaprezentowali ofertę nielimitowany internet play, który pozwolił klientom indywidualnym jak i firmom korzystać z formuły komfort. Firmę charakteryzują trzy główne wartości - dobre relacje stawiają na pierwszym miejscu, chcą jak najlepiej dla swoich klientów i starają się być blisko, utożsamiając się z nimi.

  Uważają, że nie ma rzeczy niemożliwych i działają jak najlepiej jest to możliwe. Ostatnia rzecz to pasja, znani ze swojego poczucia humoru i pozytywnej energii do działania. Jednym z przykładów na potwierdzenie tych wartości może być reklama/teledysk nagrany wraz z czołowymi polskimi youtuberami w ramach akcji #playdlawośp . Dbają także o środowisko, bezpieczeństwo i społeczeństwo!


  Świetnie przyjęty teledysk nakręcony w ramach akcji #PlayDlaWOŚP

  Oferta Play

  Ogromna firma, ogromne atrakcje. Play oferta zawiera wiele ciekawych innowacji na rynku polskim i nie tylko. Jedną z ciekawszych ofert jest Play Now, czyli telewizja na życzenie tzw. VOD, którą możemy oglądać w ramach abonamentu. W ramach podstawowego pakietu mieści się kilka renomowanych kanałów filmowych jak i kilka mniejszych, ale jeśli zapłacimy więcej, analogicznie oferta się zwiększy. Drugą ciekawą opcją, jest Play 24, czyli aplikacja na smartfony przez którą możemy sprawdzać ilość dostępnych środków, opłacać faktury czy aktywować przeróżne pakiety bądź usługi.

  Kolejną ciekawą ofertą od Play jest Play360, oferowane w ramach tego pakietu opcję to m.in. naprawa rozbitego ekranu, nielimitowane słuchowisko audiobooków i e-booki, nawigacja samochodowa od Play w formie aplikacji czy wyjątkowa obsługa klienta. Poza tym firma pracuje nad zwiększeniem zasięgu 4G LTE Ultra, który już swoim działaniem obejmuje ponad 50% populacji Polski, w małych miasteczkach jak i największych aglomeracjach. Oferta z uwagi na duży udział w rynku MNP jest mocno skierowana do klientów przenoszących numer, a za tym idzie wiele korzystnych benefitów. Poza wszystkimi nowinkami, mamy także w ofercie Play Telefony, tablety, routery, laptopy, modemy i inne akcesoria elektroniczne, które możemy wziąć w ramach abonamentu.

  Formalności załatwimy za Ciebie - Play Kontakt

  Przyjdź, podpisz umowę, a wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Tak właśnie brzmią słowa reklamy sieci Play Abonament. Wygodnie, szybko i automatycznie możemy przenieść nasz numer do sieci Play, bez zbędnej straty czasu, tak właśnie Play przyciąga klientów. Oczywiście, możemy także wszystko załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu. Możemy także ubiegać się o kontakt poprzez standardowy formularz play kontakt na stronie. A w ramach wyżej wymienionej oferty Play360, możemy uzyskać priorytetową obsługę klienta.

  Podziel się opinią! Co sądzisz o ofertach sieci Play? Spotkał Cię raczej zachwyt czy rozczarowanie? Czy wielkość ma znaczenie? Zostaw coś od siebie!

  Play
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Play

  Twoja opinia