NiezależnaOpinia

  Opinie nc+

  Szukasz niezawodnego operatora usług telewizyjnych dla swojego domu lub biznesu? Zwróć uwagę na NC+. NC+ to nowoczesna oraz najbogatsza pod względem oferty programowej platforma płatnej telewizji premium na terenie Polski. Firma oferuje ponad 170 wyselekcjonowanych najwyższej jakości kanałów, w tym ponad 100 w standardzie HD. Także daje jednocześnie dostęp do ponad 600 kanałów FTA. Również NC+ to telefonia komórkowa i superszybki Internet LTE. Także NC+ oferuje unikalną usługę „TV w kieszeni”. Dzięki tej usłudze pry oglądaniu telewizji przez aplikację NC+ lub przez stronę internetową nie zużywa się limitu transferu danych. Więc swoją telewizję możesz oglądać, kiedy chcesz, gdzie chcesz, jak długo chcesz i na dowolnym ekranie.

  Hity telewizji z NC+

  Na platformie NC+ można oglądać hity filmowe, najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe, seriale oraz autorskie serie dokumentalne. To wszystko dostępne na ośmiu kanałach premium, nieprzerywanych reklamami. Na platformie można znaleźć szeroką gamę własnych kanałów tematycznych. NC+ to również najnowocześniejsze technologie, tysiące programów i filmów na życzenie, które są dostępne po podłączeniu dekodera do Internetu. NC+ umożliwia oglądanie telewizji na wybranym urządzeniu (laptopie, smartfonie lub tablecie) w dowolnym miejscu i czasie. Także NC+ zapewnia kibicom dostęp do transmisji wydarzeń sportowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

  Co oferuje NC+

  NC+ to nowoczesna platforma cyfrowa, w której znajdziesz gorące premiery filmowe, prestiżowe wydarzenia sportowe, produkcje dokumentalne, wnętrzarskie, kulinarne oraz dla dzieci. NC+ to również przyjazne technologie, za pomocą których możesz korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do twoich potrzeb indywidualnych. NC+ tworzą ludzie z pasją. Profesjonalizm oraz pozytywna energia są częścią krwiobiegu firmy. W NC+ pracuje dynamiczny zespół osób, nastawionych na współdziałanie. Ponieważ NC+ wie, że sukces firmy jest sumą osiągnięć jednostek, firma motywuje i wspiera w wykorzystaniu i rozwijaniu indywidualnego potencjału swój kolektyw.

  NC+ oferuje następne pakiety usług:

  - Telewizja,

  - Telewizja + internet,

  - Telewizja + internet + telefon,

  - Telewizja na kartę.

  NC+ jako jedyna telewizja w Polsce ma prawa do relacji na żywo z najważniejszego wydarzenia w branży kina – gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii. Także NC+ oferuje biznes pakiet, umożliwiający odtwarzanie telewizji w publicznych przestrzeniach twojej firmy. Ten biznes pakiet dedykowany jest do wszystkich miejsc publicznych, w których są transmitowane przede wszystkim treści muzyczne, informacyjne, life-stylowe i programy dziecięce. Z NC+ możesz legalnie publicznie emitować wszystkie powyższe wydarzenia. Dla właścicieli hotelów NC+ oferuje podnieść poziom swoich usług z biznes pakietem, najlepsze kanały TV będą w każdym pokoju twojego hotelu lub pensjonatu. A właścicieli restauracji mogą rozwinąć biznes z ofertą premium sport od NC+, gwarantując swoim gościom sportowe emocje na najwyższym poziomie.

  Łatwość i bezpieczeństwo z NC+

  Wszystkie usługi NC+ możesz zamówić online łatwo, szybko i przyjemnie! Kurier dostarczy Ci przesyłkę wraz z umową pod wskazany przez Ciebie adres. Możesz nie obawiać się – od momentu podpisania masz 14 dni na odstąpienie od umowy z NC+ bez żadnych konsekwencji. Kupić produkty NC+ albo wymienić swój dekoder możesz w licznych punktach obsługi i sprzedaży NC+.

  Pozostaw swoją opinię!

  Czy masz wiedzę na temat NC+? Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom. Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci NC+ otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi. Natomiast firma będzie mogła utrzymać poziom oraz zapewnić najlepszą obsługę zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom.

  nc+
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o nc+

  Twoja opinia