NiezależnaOpinia

  Opinie INEA

  Od lat INEA działa w Wielkopolsce, tutaj się rozwija, tutaj inwestuje i tutaj stanowi miejsce pracy dla ponad 800 Wielkopolan. Nic więc dziwnego, że działaniaINEA, w głównej mierze wpływają na mieszkańców tego regionu. Poprzez propagowanie nowych technologii, rozbudowę sieci szerokopasmowych i likwidację tzw. „białych plam” INEA walczy z wykluczeniem cyfrowym. To właśnie za działania na rzecz budowy sieci dostępowych w technologii FTTH oraz walkę z wykluczeniem cyfrowym INEA otrzymała w roku 2016 prestiżową nagrodę od FTTH Council Europe. Jako operator multimedialny, INEA zachęca społeczeństwo do mądrego korzystania z nowych technologii. Uczy, że jest czas na komputer, czas na telewizję, ale też czas na sport. Właśnie dlatego INEA popiera ruch na świeżym powietrzu. Razem z Urzędem Marszałkowskim i Szkolnym Związkiem Sportowym „Wielkopolska” INEA zorganizowała Wielkopolski Turniej Orlika INEA CUP. W ramach rozgrywek przez 9 tygodni ponad 8000 zawodników zagrało na ponad 100 orlikach w całej Wielkopolsce. Turniej podzielony został na 3 kategorie: piłkę nożną, streetball chłopców i dziewcząt oraz turniej siatkówki plażowej dziewcząt. Wielki finał odbył się 7 czerwca na terenach INEA Stadionu. INEA jest przekonana, że z turnieju wyłonią się przyszłe gwiazdy sportowe, z których będzie dumna cała Polska! INEA również realizuje projekt „Szkoły są mega, Twoja może być giga!” W dokumencie Rekomendacje dotyczące zakupu sprzętu ICT wg. standardów programu „Cyfrowa Szkoła” Ministerstwo Edukacji Narodowej zaleca sieci szerokopasmowe jako łącze najlepsze dla szkół. INEA doskonale rozumie, że w nowoczesnej szkole szybki Internet to podstawa. Bez światłowodu nie ma mowy o sprawnie działających: e-podręczniku, e-dzienniku, szkolnej e-administracji, biblioteki cyfrowej. INEA stara się zapewnić łącze światłowodowe możliwie największej liczbie szkół w Wielkopolsce.

  Wsparcie edukacji w INEA

  To właśnie w młodych i świetnie wykształconych ludziach INEA widzi potencjał. Właśnie dlatego została patronem klasy „Technik Teleinformatyk” Zespołu Szkół Technicznych w Turku. Co roku bierze również udział w pikniku naukowym i drzwiach otwartych tejże szkoły, gdzie robi pokaz spawania światłowodów. Klasa, nad którą ma patronat, uczestniczyła również w cyklu wycieczek - zwiedziła siedzibę firmy INEA PARK, siedzibę telewizji WTK i zapoznała się z pracą dziennikarza telewizyjnego oraz odwiedziła plac budowy przyłącza światłowodowego. INEA współpracuje też z Politechniką Poznańską. Przygotowuje tematy prac dyplomowych oraz zajęć laboratoryjnych dla Wydziału Elektronikii Telekomunikacji. Studenci tego wydziału odbywają w INEA praktyki, a najlepsi znajdują również zatrudnienie w spółkach grupy INEA. Już teraz ponad 100 absolwentów Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji zasila struktury grupy INEA. Na tym się jednak współpraca INEA nie kończy. W ramach CaseWeek pracownicy INEA przeprowadzają warsztaty techniczne na uczelni. INEA obejmuje patronatem mnóstwo konferencji i spotkań techniczno-naukowych organizowanych przez uczelnię w Poznaniu.

  Formy płatności w INEA Aby dokonać płatności za usługi INEA, możesz wybrać jedną z dostępnych form:

  - Płatność online przez Moja INEA.

  - Płatność online przez powiadomienie o wystawieniu rachunku.

  - Polecenie zapłaty.

  - Przelew w banku/Wpłata gotówkowa.

  - Płatność w kasie.

  Podziel się opinią na temat operatora multimedialnego INEA!

  Co sądzisz o ofertach INEA? Masz życzenie odnośnie do towarw tej firmy? Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Nawet krótki komentarz może pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

  INEA
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o INEA

  Twoja opinia