50% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

M
Mariusz
Pamiętacie te pierwsze reklamy Heyah? Na początku nie było wiadomo o co chodzi, jedna z pierwszych takich kampanii reklamowych w Polsce. Ja akurat byłem jakoś w gimnazjum, czy liceum, nie pamiętam ...Czytacz dalej
M
Mariusz
Szukam operatora i migruję od jednego do drugiego. Miałem Virgin i było wszystko dobrze, ale skusiłem się na dobrą promocję w Lyca (via pepper.pl), po dwóch miesiącach spierniczyłem stamtąd, bo net...Czytacz dalej

Opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  abonament telefoniczny

  Pamiętacie te pierwsze reklamy Heyah? Na początku nie było wiadomo o co chodzi, jedna z pierwszych takich kampanii reklamowych w Polsce. Ja akurat byłem jakoś w gimnazjum, czy liceum, nie pamiętam dokładnie. Ale pierwszej kampanii reklamowej Heyah nie zapomnę nigdy i ich kolor dla mnie zawsze będzie czerwony. Jednak na rynku potem nie byli jakoś bardzo konkurencyjni, pamiętam, że się jakoś wszystko rozmyło. Ostatnio trafiłem na ich reklamę, i tak jakoś z sentymentu spojrzałem co i jak, i czy może… i tak i czemu nie. Oferta na chwilę obecną jest interesująca, moim zdaniem. Przeniosłem numer niedawno, wszystko poszło sprawnie i jestem bardzo zadowolony z usługi.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  heyahh 01 za 20zł/mc

  Szukam operatora i migruję od jednego do drugiego. Miałem Virgin i było wszystko dobrze, ale skusiłem się na dobrą promocję w Lyca (via pepper.pl), po dwóch miesiącach spierniczyłem stamtąd, bo net w roamingu (UE) działał tragicznie, nie do przyjęcia, przeglądałem oferty i zaciekawiła mnie oferta t-Mobile, Cennik heyah 01 jest atrakcyjny, więc przeniosłem numer, chciałem spróbować czegoś nowego, heh, tragedia, banda naciągaczy te heyah 01, jestem u nich 21 dni, pierwszy mój wyjazd poza UE i już schody wysokie tak, że nie do przejścia, wyłączyłem net, jestem tylko pod zasięgiem telefonicznym, ale rozmów nie odbieram, bo w Tureckim roamingu drogo jak cholera, mam WiFi hotelowe i rozmawiam via Signal i WhatsApp, wysłałem tylko jednego sms-a, który wedle cennika kosztuje 1,5 zł, a z karty zassali sobie 25 zł! ich popierdoliło całkowicie!, a znów na aplikacji w sekcji "opłaty dodatkowe" mam już 6,14 zł po kilku dniach NIEUŻYWANIA telefonu (tylko jeden SMS), z karty zniknęło też 25 zł i nie da się jej odpiąć od konta, choć jest możliwość doładowania konta w inny sposób! What the fuck? To jest oferta "na kartę" a takie oferty są do wysokości salda, tu czuję się jak bym był w abonamencie i to drogim jak cholera, bo kasują nawet za nic! Zaraz napiszę do nich na czacie co jest grane? Jeśli będą robić problemy, i nie zwroca mi MOICH pieniędzy, to przechodzę z powrotem do pierwotnego Virgin, bo tam nie miałem z niczym problemu przez kilka lat. Przestrzegam przed Heyah01 !


Inni również oglądali