Heroo Mobile : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Heroo Mobile

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

G
Gosia
Już od dawna się zastanawiałam nad tym jak chronić moje małe dzieci przed Internetem, nie mam jak na okrągło kontrolować tego co robią w telefonie. I tak szukając jakiegoś mądrego rozwiązania natra...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  abonament

  Już od dawna się zastanawiałam nad tym jak chronić moje małe dzieci przed Internetem, nie mam jak na okrągło kontrolować tego co robią w telefonie. I tak szukając jakiegoś mądrego rozwiązania natrafiłam na Heroo Mobile. Mają w ofercie kilka abonamentów, które różnią się ilością minut do wykorzystania na rozmowy oraz liczbą dostępnych SMSów, pakietem Internetu oraz czasem trwania umowy. Jest możliwość testowania usługi z możliwością zrezygnowania w trakcie pierwszych 30 dni, co uważam za bardzo uczciwe rozwiązanie oraz w każdej chwili można wymienić pakiet na wyższy lub niższy. Oferta obejmuje automatycznie blokowane treści 18+, gry, zabawy i wyzwania zachęcające do aktywności w realnym świecie, co jest fantastycznym pomysłem.


Inni również oglądali

Logo Plus

Plus

1 opinie

Opinie o firmach - PlusOpinie i recenzje od innych klientów są niezwykle wartościowe przy podejmowaniu decyzji dotyczących za...

Logo Mobile Vikings

Mobile Vikings

3 opinie

Telefon komórkowy stał się niezbędnym gadżetem dla ludzi w każdym wieku. Wielu z nas już nie wyobraża sob...

Logo Drimsim

Drimsim

1 opinie

Opinie o DrimsimBranża telekomunikacyjna jest pełna różnych firm, które oferują usługi związane z po...

Logo NJU Mobile

NJU Mobile

1 opinie

Opinie i Recenzje w branży telekomunikacyjnej: Opinie i recenzje od klientów są nieodłączną częścią...