NiezależnaOpinia

  Opinie Tom Tom

  O firmie Tom Tom

  TomTom International BV. – holenderskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją systemów nawigacyjnych. Firma tworzy urządzenia do nawigacji satelitarnej, aplikacje nawigacyjne na smartfony, zegarki sportowe z GPS, kamery sportowe, systemy zarządzania flotą pojazdów oraz inne usługi oparte na geolokalizacji. Na koniec 2019 roku TomTom zatrudniał ok. 4500 pracowników; posiadał 42 biur w 30 krajach.
  Firma została założona w 1991 roku w Amsterdamie przez Petera-Fransa Pauwelsa, Pietera Geelena, Harolda Goddijna oraz Corinne′a Vigreux. Początkowo nosiła nazwę Palmtop Software. W 2008 roku TomTom przejął firmę Tele Atlas, producenta map cyfrowych, za 2,9 miliarda euro. W 2012 TomTom podpisał umowę z Apple na udostępnienie danych z map cyfrowych do aplikacji Apple Maps. W 2015 roku umowa została przedłużona, a ponadto podobną umowę podpisano z firmą Uber. W 2016 roku firma wybudowała i otworzyła swój drugi biurowiec w Łodzi. W 2018 firma uruchomiła biuro w Poznaniu, które ma zajmować się opracowywaniem systemu nawigacji do pojazdów autonomicznych. W 2019 roku koncern wygenerował 701 milionów euro przychodu.

  Kepler and the Music of the Spheres

  Oferta firmy Tom Tom

  W ofercie firmy Tom Tom znajdziesz produkty GPS, urządzenia nawigacji satelitarnej i aplikacje, usługi związane z ruchem drogowy i powiązane usługi, technologie map, analitykę drogową oraz Interfejsy API i SDK. W rozwiązaniach automobilowych uzyskasz informacje o inteligencji lokalizacji oraz o zarządzaniu flotą i logistyką. W odkrywaniu technologii mapowania znajdziesz autonomiczne technologie jazdy i indeks ruchu.
  Firma Tom Tom kieruje też swoją ofertę do deweloperów. Na portalu dla deweloperów znajdują się: mapy API, API ruchu, interfejs API routingu, wyszukiwanie API, geofencing API i mapy SDK.
  W sklepie internetowym Tom Tom znajdziesz nawigacje montowane w desce rozdzielczej, mapy, aplikacje mobilne, aktualizacje map i wsparcie.

  Co sądzisz o ofercie Tom Tom?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Tom Tom? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu i aplikacji? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Tom Tom jest wygodne, bezpieczne? Czy masz aplikację Tom Tom? Co o niej sądzisz, czy jest łatwa i przyjazna w obsłudze? Przeczytaj opinie klientów na temat Tom Tom i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Tom Tom.

  Tom Tom
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Tom Tom

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Tom Tom jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Tom Tom. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Tom Tom?

  Tom Tom działa głównie w kategorii Spheres, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Tom Tom . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.