Witek Home

Wszystkie opinie

Witek Home

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Kasia
Uwielbiam zajmować się wystrojem wnętrz, najchętniej przynajmniej na okrągło bym coś urządzała. Ku mojej radości niedawno mogłam zrobić generalny remont w mieszkaniu i oczywiście mogłam urządzić ws...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne produkty

  Uwielbiam zajmować się wystrojem wnętrz, najchętniej przynajmniej na okrągło bym coś urządzała. Ku mojej radości niedawno mogłam zrobić generalny remont w mieszkaniu i oczywiście mogłam urządzić wszystko od nowa. Bardzo szybko zorientowałam się, że kupując meble w Internecie zamiast w sklepach stacjonarnych mam zdecydowanie większy wybór i tak trafiłam na tą małą kopalnię złota, którą jest sklep Witem Home. Mają też fajny wybór oświetlenia. Ich strona internetowa jest bardzo bogata i mają produkty w naprawdę dobrym guście, znalazłam tam całą masę inspiracji na wystrój wszystkich pomieszczeń. Sklep dobrze działa, są kontaktowi i nie ma problemów z dostawą. Mają też fajnego bloga z masą ciekawych artykułów. Polecam.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Witek Home

Przed wprowadzeniem się do nowego domu, przed rozpoczęciem remontu w mieszkaniu trzeba zadbać o stworzenie fachowego projektu wnętrza i wypełnienie go właściwym sprzętem, meblami, wyposażeniem, oświetleniem, AGD i wszystkim, co niezbędne do normalnego funkcjonowania w obrębie domostwa. W wyborze jakościowego, niedrogiego i wpisującego się w nasze wyobrażenia wyposażenia wnętrz pomieszczeń mieszkalnych, kuchni i innym pokoi użytkowych pomagają internetowi sprzedawcy. W sklepach online znaleźć można produkty różnej jakości i ceny. Są jednak sprzedawcy, którzy stawiają wyłącznie na markowe wyposażenie, ale nie handlują nim, sprzedając za fortunę. W niektórych miejscach w sieci, ale i stacjonarnych salonach da się znaleźć dużą ofertę katalogową z wyposażeniem sygnowanym najlepszymi markami, a jednocześnie w cenie wcale nie tak wygórowanej. Jednym z takich krajowych sprzedawców jest Witek Home, firma, która rozwija się już od dziesięcioleci.

O Witek Home
Witek Home jest firmą rodem z Krakowa zajmującą się sprzedażą produktów wysokiej jakości w przystępnych cenach. Swoje towary rozprowadza wśród rodzimych klientów i odbiorców zamieszkałych na terenie Unii Europejskiej. Działalność gospodarczą prowadzi z powodzeniem już od blisko 30 lat. Tę firmę można więc zaliczyć do jednych z renomowanych sprzedawców wyposażenia domu, którzy są w stanie konkurować zarówno jakością, jak i ceną z najlepszymi i największymi sprzedawcami w ich branży. Dowodem tego jest choćby rozpiętość ich asortymentu, ale i zaufanie, jakim darzą ten sklep przedstawiciele branży HoReCa, którzy są częstymi klientami tego wykonawcy.

Największą grupę produktów tej firmy tworzą meble pożądane przez indywidualnych klientów, ale i firmy z różnych branż, które poszukują wyposażenia do własnych biur. Witek Home para się jednak jeszcze wysyłką wielu innych dóbr, dzięki czemu umożliwia swoim odbiorcom zakup niemal pełnego wyposażenia lokali bez konieczności kompletowania go w wielu innych miejscach w sieci.

Produkty, dostawa i obsługa klienta
W katalogu tej firmy znajdziemy przede wszystkim meble produkowane przez najlepsze marki. Ponadto znaleźć tam można szeroki wybór porcelany, kryształów, szkła, oświetlenia i tekstyliów również pochodzących z linii produkcyjnych renomowanych firm. Poza zwykłą ofertą, na podstronach sklepu, prowadzone są także promocje, w których można zakupić wyposażenie w nieco niższych cenach. Witek Home zaprasza do dokonywania zakupów w jego internetowym sklepie także firmy, a szczególnie przedstawicieli branży hotelarskiej i restauracji.

Odbioru zamówionego wyposażenia można dokonać na kilka sposobów. Wykorzystując w tym celu jedną z wielu firm kurierskich, skorzystać z możliwości wykonania transportu przy samodzielnym udziale tego sprzedawcy lub odebrać osobiście w jego magazynie. Witek Home zdecydowanie nalega na otwieranie paczek przy kurierze, w celu ewentualnego spisania protokołu uszkodzeń lub innych niedociągnięć w razie chęci ubiegania się o wymianę sprzętu, lub jego zwrot. Reklamacji można dokonać w czasie 14 dni bez konieczności podania przyczyny, a każdy z towarów znajdujących się w ofercie podlega 24-miesięcznej gwarancji. Istnieje także możliwość zamiany towaru na inny z dopłatą lub zwrotem kosztów w przypadku różnicy cen.

Dokonywanie płatności w sklepie Witek Home możliwe jest na kilka sposobów. Poza zwykłym przelewem, czy płatnością z wykorzystaniem narzędzi online, można skorzystać także z oferty dokonania rozliczenia ratalnego do wartości zakupu nie większej niż 20 000 zł.

Opinie o Witek Home
Zostaw swój feedback. Opisz doświadczenie, jakie na Tobie zrobiła obsługa klienta firmy Witek Home. Daj znać innym, co myślisz o ich produktach i wysokości cen z uwagi na ich jakość. Nie zastanawiaj się dłużej czy warto pisać swoją opinię. Czy nie wiesz, że Opinia klientów jest najlepszym miernikiem jakości usługi każdego z sieciowych sklepów? Czy wciąż myślisz, że Twoja opinia pozostanie bez echa? Napisz, co myślisz, a z pewnością pomożesz nie jednemu z internautów podjąć decyzję o zakupieniu wyposażenia właśnie u tego krakowskiego wykonawcy.