NiezależnaOpinia

  Opinie War Thunder

  Właścicielem gry War Thunder jest firma Gaijin Entertainment – rosyjskie studio produkujące gry komputerowe, założone w 2002 roku w Moskwie.

  O grze War Thunder

  War Thunder (początkowo World of Planes) – wieloosobowy wojenny symulator, umożliwiający toczenie bitew przy użyciu samolotów, helikopterów, czołgów oraz okrętów stworzony i wydany przez Gaijin Entertainment. Gra od 12 sierpnia 2012 do końca 2016 roku była w fazie otwartej wersji beta, czyli użytkowana przez graczy. Zabieg taki umożliwił poprawienie rozgrywki oraz wyeliminowanie większości błędów.
  Planowane jest, aby w wersji finalnej była rozbudowaną areną wojenną dla samolotów, okrętów wojennych (obecne jednostki wodne są w trakcie beta-testów) oraz wozów bojowych od czasów międzywojennych poprzez okres wojny koreańskiej jak i czasów współczesnych[6]. Wiele map w trybie bitew historycznych inspirowanych jest prawdziwymi wydarzeniami II wojny światowej, jak np. wojna na Pacyfiku, czy bitwa o Anglię. Gra została przystosowana do współpracy z hełmem wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift.
  Średni rozmiar map wynosi od około 100×100 do 200×200 km. Silnik gry pozwala jednak na stworzenie znacznie większych map.
  W grze występuje osiem klas samolotów – lekkie i ciężkie myśliwce, samoloty szturmowe, bombowce nurkujące, lekkie, średnie i ciężkie bombowce oraz maszyny torpedowe. Każda maszyna przypisana jest do pewnej ery. Początkowo gracz ma do dyspozycji tylko płatowce z czasów międzywojennych oznaczone jako rezerwowe. W miarę zdobywania punktów doświadczenia (PD) oraz podstawowej waluty (srebrne lwy), odblokowuje i kupuje samoloty wyższych poziomów, uszeregowane w „drzewa technologiczne”, osobne dla każdej z dziewięciu nacji – Cesarstwa Japonii, III Rzeszy, USA, Wielkiej Brytanii, ZSRR, Włoch, Francji, Szwecji oraz Chin. W grze występują tylko modele płatowców, które faktycznie brały udział w konfliktach. Kilka modeli, zwykle zdobycznych lub dostarczonych na mocy Lend-Lease Act, dostępnych jest za tzw. „walutę premium”, jaką są złote orły. Złote orły można kupić za realne pieniądze (mikropłatności), bądź zdobyć, wykonując niektóre zadania specjalne, np. wypełnienie samouczka. W grze spotkamy ponad 400 modeli samolotów.
  W grze dostępne są od 14 maja 2014 jednostki naziemne w wersji otwartej bety. Jednostki naziemne dzielą się na czołgi lekkie, czołgi średnie i ciężkie, niszczyciele czołgów i samobieżne działa przeciwlotnicze. W przyszłości mają zostać wprowadzone również inne rodzaje wozów bojowych. Obecnie w grze istnieje blisko 200 grywalnych pojazdów, które możemy odblokować i zakupić za darmową wewnętrzną walutę w grze lub za prawdziwe pieniądze. Grając tymi pojazdami mamy możliwość gry w trzech różnych trybach rozgrywki pancernej – zręcznościowym, realistycznym lub symulacyjnym. Na chwilę obecną jednostki naziemne są dostępne w nacjach III Rzeszy, USA, Wielkiej Brytanii, ZSRR, Cesarstwa Japonii, Francji, Włoch, Chin i Szwecji Grając jednostkami naziemnymi mamy możliwość używania lornetki, specjalnego widoku kierowcy, asystenta kierowania, karabinów maszynowych, wyrzutni rakiet, holowania pojazdów, prześwietlania pojazdów (tzw. X-RAY), stosowania różnych kamuflaży, naklejania własnych naklejek na pojazdy, szkolenia załogi i niszczenia budynków. Uświadczymy również bardzo rozbudowanego wizualnie modelu zniszczeń poprzez odpadania różnych części, brudzenia się pojazdów, innego tempa poruszania się po różnych rodzajach nawierzchni czy deformacji nawierzchni.

  Gdzie kupuję mangi - sklepy internetowe, grupy na FB (LINKI)

  Co sądzisz o ofercie War Thunder?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z War Thunder? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona i gra jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd gry? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z gry jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat War Thunder i jej ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od War Thunder.

  War Thunder
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o War Thunder

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy War Thunder jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o War Thunder. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje War Thunder?

  War Thunder działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Gry.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na War Thunder . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.