NiezależnaOpinia

  Opinie Tomtop

  Po raz kolejny szukasz produktu w świetnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masę produktów po mocno obniżonej cenie? Czy może po prostu szukasz taniej alternatywy dla swojego wymarzonego drona na którego Cię nie stać? To bez znaczenia. Przy pomocy internetu i przepływu informacji z jednego punktu na świecie na drugi koniec w przeciągu sekundy, jesteśmy w stanie rozwiązać ten problem. Chiny są największym gigantem w tym temacie,, na pewno i tam znajdzie się coś dla Ciebie. Ale który sklep wybrać, którą hurtownie wybrać? Opinie. To wszystko, ludzie z relacjonują Ci wszystko, czego doświadczyli w postaci komentarzy i opinii, a ty tylko będziesz musiał przyklasnąć ze szczęścia i złożyć zamówienie. Przeczytaj, sprawdź, zamów.

  Geneza i kim oni w ogóle są - Tomtop Sklep

  Geneza sklepu Tomtop rozpoczyna się w 2004 roku i trwa do dzisiaj. Tomtop sklep to najzwyczajniej w świecie chiński hurtownik internetowy, jeden ze sprzedawców Alibaba. Lecz produkty jakie oferuje na swojej stronie internetowej nie są skierowane tylko do hurtowników, ale i do klienta indywidualnego. Tzn. że możemy zamówić jedną parę skarpet, zamiast stu. Mówią, że sprzedają różnorodne i wysokiej jakości produkty w najlepszych cenach przy pomocy kuponów. Produkty wokół których się kręci cały sklep to przede wszystkim produkty codziennego użytku. Od 2006 roku są złotym sprzedawcą Alibaba, a to miano można tylko uzyskać ciesząc się dobrą reputacją wśród klientów i partnerów biznesowych. Złoty sprzedawca, jest to certyfikat wydany przez firmę z zewnątrz tzn. nie przez Alibaba, a to daje nam gwarancję, że Tomtop sklep jest prowadzony z najwyższą starannością, a nasze dane są gromadzone w bezpieczny sposób oraz, że firma jest legalnie zarejestrowana. W ten sposób firma nie jest kolejnym ogromnym dyskontem, ale w wielu przypadkach długoterminowym partnerem biznesowym. Alibaba także poleca sprzedawcę Tomtop ze względu na wspaniałe doświadczenia pomiędzy firmą, a kupującymi. Więcej o firmie Tomtop, możesz przeczytać na Alibaba.com.

  Tomtop zakupy - Jak kupować na Tomtop - Oferta

  Dlaczego mielibyśmy kupować na Tomtop? A no dlatego, że mają w swojej bazie niewyobrażalną liczbę ponad miliona produktów! Poza tym są to produkty codziennego użytku z bardzo różnych dziedzin. m.in. są to gry wideo, akcesoria komputerowe, akcesoria do telefonów komórkowych, ubrania, narzędzia gospodarstwa domowego, biżuteria, akcesoria samochodowe, pojazdy zdalnie sterowane i wiele, wiele więcej. Kolejnym ważnym aspektem jest wysyłka zamówionych przedmiotów, tutaj odbywa się to tak, że po opłaceniu koszyka, wysyłka jest realizowana w ciągu 24 godzin. I mamy do wyboru tańsze, prawie darmowe opcje wysyłki, ale możemy na nie poczekać nawet do kilku tygodni. Jest też opcja, że znajdziemy magazyn Tomtop w pobliżu i przesyłka może być u nas nawet w kilka dni. Drugą opcją jest szybkie dostarczenie przesyłki bez względu na lokalizację, ale to wiąże się z tym z kosztami, które często mogą przekroczyć wartość przedmiotu, który zamawiamy. Tomtop gwarantuję nam czas na zwrot pieniędzy za produkt, jeśli nam się nie spodoba do oszałamiających 45 dni. I 1 rok na naprawę produktu. Sklep wdrożył program lojalnościowy za pomocą którego możemy zbierać punkty, a potem zamawiać produkty jeszcze taniej, 1$ = 100 punktów. Poza tym istnieje program lojalnościowy, który pozwala nam zarabiać na polecaniu produktów znajomym, rodzinie, ale też możemy wykorzystać link afiliacyjny na swojej stronie internetowej czy blogu. Ciekawą opcją na Tomtop są przedmioty z drugiej ręki, tzn. przechodzone albo uszkodzone. Za tym idzie, niższa cena produktu oczywiście. Płatności są realizowane na wiele różnych sposobów, a m.in. to PayPal, karty kredytowe czy przelew bankowy. Marki jakie możemy uświadczyć na sklepie to, z tych bardziej znanych: DJI, Xiaomi, One Plus czy JJR/C i tysiące innych. Strona obsługuję wiele języków z całego świata, jeśli nie wszystkie, waluty także, a wysyłka jest realizowana do prawie wszystkich krajów świata. Za darmo to ciekawa oferta na zakupy, dzięki której możemy otrzymać jaki tylko chcemy produkt za darmo, jeśli tylko zachęcimy odpowiednią ilość znajomych do kupienia tego produktu przed nami. Aplikacje sklepu także są dostępne, na androida jak i iOS.

  Tomtop Kontakt

  Obsługa klienta jest zorganizowana w formacie centrum pomocy. Oraz mamy możliwość przedyskutowania swojego problemu czy sytuacji na forum Tomtop.

  Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu Tomtop? Paczka do Ciebie przyszła czy się spóźniła dwa miesiące? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy sklep jest godny zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

  Tomtop
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Tomtop

  Twoja opinia