TaniaKsiążka : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

TaniaKsiążka

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

U
Urbańska
Jestem bardzo zadowolony/a ze swojego zakupu na stronie TaniaKsiążka. Księgarnia internetowa ma szeroki wybór książek, w tym podręczniki szkolne i gry. Coś dla każdego znajdzie się tam bez problemu...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjna oferta, szybki proces zamawiania oraz doskonały kontakt z klientem

  Jestem bardzo zadowolony/a ze swojego zakupu na stronie TaniaKsiążka. Księgarnia internetowa ma szeroki wybór książek, w tym podręczniki szkolne i gry. Coś dla każdego znajdzie się tam bez problemu. Szczególnie ucieszyło mnie to, że ceny są bardzo przystępne. Składanie zamówienia było łatwe i intuicyjne, a wysyłka była szybka i bezproblemowa. Nawet mogłem/mogłam odebrać swoje zamówienie osobiście w jednym z ośmiu punktów stacjonarnych. Miałem/Miałam również kilka pytań dotyczących mojego zakupionego produktu i skontaktowanie się z obsługą klienta nie sprawiło żadnego kłopotu - zostaliśmy rozwiązali moją sprawę profesjonalnie. Polecam TaniaKsiążkę każdemu, kto szuka tanich książek oraz dobrego doświadczenia zakupowego online.


Inni również oglądali

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

Przedstawienie branży, w której działa firma CafagoBranża elektroniki i rozwiązań technologicznych jest obecnie jed...

Logo Astro

Astro

1 opinie

Oceny w branży – Astro opinieOpinie i recenzje od innych klientów mają ogromne znaczenie dla osób planujących za...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Przegląd branży i opinie konsumentówTomtop to firma z branży handlu elektronicznego, która oferuje szeroki wybó...

Logo Merlin

Merlin

1 opinie

Opinie dotyczące branży i znaczenie recenzjiRecenzje mają ogromne znaczenie dla konsumentów, zwłaszcza w obecnych czasac...