100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

J
JAN
Bardzo fajnie działający sklep internetowy. Sklep ten to nie tylko miejsce z artykułami papierniczymi, prowadzą oni również sprzedaż artykułów szkolnych, kreślarskich, artystycznych. Znajdziemy tam...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  RÓŻNE PRODUKTY

  Bardzo fajnie działający sklep internetowy. Sklep ten to nie tylko miejsce z artykułami papierniczymi, prowadzą oni również sprzedaż artykułów szkolnych, kreślarskich, artystycznych. Znajdziemy tam znane marki i nie tylko. Ich produkty są jak najlepszej jakości. Na stronce znajduję się stała zakładka z promocjami, więc warto tam zaglądać regularnie, a nuż trafi się coś przypadkowo w dobrej cenie. Muszę powiedzieć, że nie mam żadnych zastrzeżeń co do obsługi, transakcji i samych produktów, które zakupiłem. Wszystko jak najbardziej dobrej jakości i nie psuje się, a już jakiś czas temu je kupiłem i intensywnie używam praktycznie na co dzień. Nie było problemów z płatnościami i z przesyłką. Generalnie polecam!


Inni również oglądali