NiezależnaOpinia

  Opinie Shop Tefal

  Niestety, dla wielu ludzi słowa smak i korzyść już dawno stały się antonimami, a pojęcia, że jest smaczne, nie mogą być zbieżne z pojęciami, które są przydatne. Aby naprawić tę sytuację, została się stworzona społeczność Tefal. Oficjalny sklep internetowy Tefal został stworzony i utrzymany we współpracy z Premium Market LLC, oficjalnym partnerem logistycznym Tefal. Wszystkie zamówienia, składane za pośrednictwem interfejsu sklepu internetowego lub telefonicznie, są realizowane przez Premium Market LLC. Kupując towary w sklepie internetowym, zawierasz umowę sprzedaży z firmą Premium Market.

  Metody płatności w Tefal

  - Płatność kartą przy otrzymaniu;

  Określ sposób płatności „Karta przy odbiorze” w trakcie składania zamówienia, jeśli chcesz zapłacić za towary kartą kredytową za pośrednictwem terminala po otrzymaniu zamówienia. Terminale obsługują karty Visa, Mastercard, Maestro i MIR, płatności bezstykowe z kartami Visa payWave i Mastercard PayPass, a także płatności z urządzeń mobilnych Android Pay, Apple Pay i Samsung Pay.

  - Płatność w gotówce przy otrzymaniu;

  Po dostarczeniu zamówienia przez firmę kurierską sklepu w Moskwie, a także po otrzymaniu towaru we własnym punkcie odbioru w Moskwie, będziesz mógł zapłacić zamówienie gotówką po jego otrzymaniu.

  - Karta banku płatności online;

  Możesz opłacić zamówienie online za pomocą karty kredytowej. Możesz zapłacić za zamówienia kurierem, kampanią transportową w Rosji i odebrać w punkcie odbioru. Płatność online jest dostępna w przypadku, gdy wszystkie zamówione towary znajdują się w magazynie, a także w przypadku pojedynczych produktów w stanie „przedsprzedaż”. Możesz umieścić i zapisać zamówienie, nawet jeśli wybrane produkty nie są dostępne w magazynie. W takim przypadku menedżerowie skontaktują się z Tobą w sprawie płatności natychmiast po dostarczeniu niezbędnych towarów do magazynu.

  - Transfer bankowy;

  Płatność za pomocą danych bankowych na konto firmy po wypełnieniu formularza PD-4 w banku lub za pośrednictwem banku internetowego. Menedżerowie Tefal wyślą Ci kompletne potwierdzenie z danymi, za które będziesz musiał tylko zapłacić. Ta metoda płatności może być wykorzystywana przez dowolny bank działający w Rosji.

  - Płatność za świadectwem prezentowym.

  Wymiana i zwrot

  Oficjalny sklep internetowy Tefal szanuje prawo do wyboru klientów i oferuje możliwość odmowy zakupu, jeśli wybrany produkt nie pasuje do Ciebie. Przed transferem towarów możesz anulować zakup w dowolnym momencie, a po przeniesieniu - w ciągu 7 dni. Nie ma potrzeby wyjaśniania przyczyn odmowy, ale trzeba spełnić szereg warunków. Zwrócony przedmiot musi zostać przesłany:

  - w pełni załadowany;

  - brak śladów użytkowania i uszkodzeń mechanicznych, przy jednoczesnym zachowaniu wyglądu i właściwości konsumenckich;

  - nienaruszone oryginalne opakowanie;

  - z zachowaniem wszystkich rodzajów oznakowania i ochrony, uszczelek, etykiet fabrycznych;

  - z oryginałami dokumentów potwierdzających zakup towarów.

  Warunki zwrotu nie oznaczają używania sprzętu, używania do celów testowych i innego wykorzystania towarów. Tefal akceptuje Twoje prawo do zmiany zdania, ale może odmówić zwrotu lub wymiany używanych towarów. Kupujący nie jest uprawniony do odmowy przyjęcia towarów dobrej jakości, posiadających indywidualnie określone właściwości, jeśli określone towary mogą być używane tylko przez konsumenta, który je kupuje. Zwrot nie dotyczy również towarów w zamkniętych opakowaniach blistrowych. Aby zwrócić towar dobrej jakości, skontaktuj się z kierownikami sklepu internetowego pod numerem telefonu sklepu Tefal.

  Zostaw swoją opinię o firmie Tefal

  Czy miałeś już okazję korzystać z usług Tefal? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Jakie są Twoje odczucia? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Shop Tefal
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Shop Tefal

  Twoja opinia