NiezależnaOpinia

  Opinie Riff

  Riff jest to termin używany w muzyce i oznacza krótką melodię, motyw lub pojedynczą frazę, która to zwykle stanowi część dłuższego solo, często otwierającego dany utwór i potem powracającego wielokrotnie w czasie jego trwania. Termin ten jest najczęściej używany w odniesieniu do muzyki rockowej i innych gatunków wywodzących się z niej (jak np. heavy metal). W odniesieniu do konkretnego instrumentu możemy mówić np. o riffach gitarowych. Nie przypadkiem więc pod nazwą Riff funkcjonuje najbardziej znana w Polsce sieć sklepów muzycznych. Przeczytaj poniższy opis oraz komentarze naszych użytkowników, aby dowiedzieć się więcej o tej firmie.

  O firmie Riff

  Sklep internetowy riff.net.pl, sklep internetowy riffoutlet.pl oraz salony stacjonarne Riff są własnością spółki GRUPA ZIBI S.A., której siedziba mieści się w Warszawie. Do spółki należy także sieć salonów z zegarkami Time Trend oraz polskie sklepy marek luksusowych takich jak Montblanc czy Longchamp. Nazwa Riff funkcjonuje od 2001 roku. Jednak historia przedsiębiorstwa zaczęła się jeszcze w latach 50. ubiegłego wieku, kiedy to na polskim rynku działała Centrala Handlu Przemysłu Muzycznego. Jeden z salonów Riff, który mieści się przy Placu Konstytucji, działa w tym miejscu niemal nieprzerwanie od ponad 50. lat. Sklep został przeniesiony z historycznego miejsca (dosłownie do lokalu obok) w 2018 roku i obecnie działa pod adresem Plac Konstytucji 5. Współcześnie Riff to ogólnopolska sieć nowoczesnych salonów muzycznych. Łącznie jest to 19 sklepów w największych miastach naszego kraju oraz popularny sklep internetowy. Salony stacjonarne znajdują się m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy.

  Sander van Doorn - Riff

  Produkty i usługi oferowane przez Riff

  Oferta sklepów muzycznych Riff jest skierowana nie tylko do profesjonalistów. Wiele produktów oferowanych przez salony jest przeznaczona dla początkujących muzyków lub amatorów. Riff sprzedaje różnorodne instrumenty: gitary, instrumenty klawiszowe (pianina, fortepiany, akordeony, keyboardy), instrumenty smyczkowe (skrzypce, wiolonczele, kontrabasy), instrumenty dęte (trąbki, saksofony) oraz instrumenty perkusyjne (bębny, perkusje). W asortymencie salonów znajdują się także różnego rodzaju akcesoria, systemy nagłaśniające, wyposażenie studyjne czy osprzęt didżejski. Oferta jest bardzo zróżnicowana, a w sklepach stacjonarnych w wyborze mogą pomóc profesjonalnie wyszkoleni doradcy. Natomiast sklep internetowy Riff posługuje się certyfikatem Dobry Sklep Muzyczny przyznawanym przez portal Sklepymuzyczne24.pl. Na stronie funkcjonuje również blog, na którym publikowane są informacje o wydarzeniach organizowanych w salonach, porady dla muzyków oraz ciekawostki o artystach.

  Opinie i porady dotyczące firmy Riff

  Czy znasz sieć sklepów Riff? Jeśli lubisz muzykę, na pewno myślałeś kiedyś o spróbowaniu własnych sił i zakupie jakiegoś instrumentu. A może chciałeś kupić oryginalny prezent? Wielu nastolatków marzy o naśladowaniu swoich idoli i grze na gitarze. A może jesteś profesjonalnym muzykiem i masz wysokie wymagania co do sprzętu? Jakie są Twoje doświadczenia z obsługą klienta w salonie Riff? Czy udzielone przez pracowników porady uważasz za pomocne i wiarygodne? Jak oceniasz wybór produktów na stronie internetowej sklepu? Czy korzystałeś kiedyś z opcji wysyłki sprzętu muzycznego? Czy wszystko przebiegło bez problemów i Twój sprzęt dotarł bezpiecznie? Podziel się z nami swoją opinią na temat salonów stacjonarnych oraz sklepu internetowego Riff. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Zostaw komentarz i pomóż innym w udanych zakupach! Niezależna opinia jest dla nas priorytetem!

  Riff
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Riff

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Riff jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Riff. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Riff?

  Riff działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Elektronika, Biuro, Hobby i Imprezy.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Riff . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.