NiezależnaOpinia

  Opinie Philips

  Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z głównych dostawców telewizorów, ale oferuje także wiele innych urządzeń elektronicznych. Zastanawiasz się może jakiej jakości są produkty sprzedawane przez firmę Philips? Czy produkowane przez Philips sprzęty będą wytrzymałe i trwałe? A może zastanawiasz się też jak działa ich obsługa klienta? Jedynymi prawdziwymi sędziami w tych sprawach są klienci, którzy wcześniej wypróbowali produkty marki Philips. Przeczytaj ich recenzje, aby sprawdzić, co wiąże się z zakupem ich sprzętów. Ich opinie i komentarze, pomogą Ci usyskać najwięcej informacji o wszystkim, co chesz wiedzieć, zanim sam zostaniesz klientem Philipsa.

  Informacje na temat marki Philips

  Firma Philips jest obecna w Polsce juz od blisko 100 lat. W 1921 roku Anton Philips, współzałożyciel i właściciel koncernu, nawiązał kontakty z firmą braci Borkowskich, wyznaczając jej rolę dystrybutora swoich wyrobów w Polsce. Już w następnym roku w wykupionej fabryce w Warszawie rozpoczęto produkcję lamp Philips, a następnie otwarto drugą warszawską fabrykę. Philips uruchomił również firmę handlową z rozbudowaną siecią sprzedaży. W roku 1927 firma rozpoczęła w Polsce produkcję lamp radiowych. Następnie w roku 1930 otwarto fabrykę lamp i żarówek, a w kolejnych latach rozpoczęto produkcję odbiorników radiowych. Dziś firma Philips to czołowa marka produkująca produkty konsumenckie (m. in. sprzęt kuchenny i AGD, monitory i odbiorniki TV, odtwarzacze audio, golarki i sprzęt do depilacji, produkty dla matki i dziecka.

  Oferta firmy Philips

  Dziś nie ma możliwości wejścia do sklepu ze sprzętem AGD i RTV i nie zobaczenia produktów marki Philips. Niezależnie czy szukasz najlepszej jakości telewizora, odbiornika radiowego, czy też odkurzacza, marka obecna jest na niemal każdej półce sklepowej. Ponadto firma skupia się na poprawie jakości życia ludzi poprzez wprowadzanie znaczących innowacji w dziedzinach opieki medycznej, produktów konsumenckich oraz oświetlenia. Firma Philips jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, domowej opieki medycznej oraz opieki w nagłych przypadkach, a także w dziedzinie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, produktów do golenia i pielęgnacji dla mężczyzn oraz produktów do higieny jamy ustnej.

  Jak kontaktować się z firmą Philips?

  Każdy klient korzystający z produktów marki Philips ma możliwość kontaktu z firmą za pośrednictwem strony internetowej. Większość produktów jest objętych gwarancją. Osoby zainteresowane konkretnymi kwestiami dotyczącymi produktów lub marki, mogą najpierw zapoznać sie z biuletynem online. Dostępne są także odpowiedzi na najczęsciej zadawane pytania. Jeśli jednak klienci mają więcej komentarzy lub pytań, mogą zadzwonić do działu obsługi klienta lub skontaktować się za pośrednictwem e-maila.

  Twoja opinia ma znaczenie

  Jeśli posiadasz lub posiadałeś produkt marki Philips, możesz tutaj podzielić się swoją opinią na temat firmy. Każdy komentarz ma znaczenie. Możesz zostawić komentarz dotyczący jakości sprzętu, poziomu obsługi klienta czy też Twojego doświadczenia z marką. Dzięki Twojej opinii osoby zainteresowane marką Philips mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania i dokonać wyboru sprzętu, który ich interesuje.

  Philips
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Philips

  Twoja opinia