Norauto

Wszystkie opinie

Norauto

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood

Norauto

O sklepie Norauto
Właścicielem sklepu internetowego Norauto jest firma Norauto Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. 
Norauto jest to  sieć stacji obsługi samochodów składającej się z samoobsługowego sklepu motoryzacyjnego oraz serwisu samochodowego. Firma powstała we Francji w 1970 roku i obecnie jest aktywna w 9 krajach (Francja, Belgia, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Polska, Argentyna, Rosja, Rumunia). W Polsce firma istnieje od 1998 roku. Obecnie w Polsce istnieje 37 ośrodków, m.in.: w Szczecinie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Płocku, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Zabrzu, Żorach.W marcu 2017 doszło do fuzji firmy Norauto z polską filią francuskiej firmy Feu Vert działającej w tej samej branży.Tym samym liczba stacji obsługi wzrosła do 37. Wszystkie stacje funkcjonują pod szyldem „Norauto". Firma należy do konsorcjum „Mobivia”.

Oferta w sklepie Norauto
Norauto w swojej ofercie ma felgi i opony do samochodu,  w bardzo szerokim asortymentem, w którym znaczny udział mają uznane marki oraz z licznymi akcesoriami do felg samochodowych: łańcuchami śnieżnymi.
Pakiet felg z oponami oferowany przez Norauto to najbardziej praktyczne rozwiązanie, żeby w prosty sposób wyposażyć swój pojazd: przejrzyj asortyment felg samochodowych i opon marki Michelin, Goodyear, Bridgestone, Continental, Norauto ... Możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie sposób dostawy, do domu lub do centrum Norauto. Wiele usług warsztatowych może również być przydatne: pakiet montaż i wyważenie opon, pompowanie azotem.
Twoje centrum Norauto oferuje spory wybór usług warsztatu, aby konserwacja Twojego samochodu przebiegała w optymalny sposób. W przypadku klimatyzacji Twojego auta zaleca się czyszczenie układu raz w roku.
Zapoznaj się z wszystkimi usługami Norauto dotyczącymi konserwacji klimatyzacji: odkażanie kabiny samochodu, konserwacja klimatyzacji z zabiegiem usuwającym przykre zapachy i antybakteryjnym, a jeśli Twoja klimatyzacja wykazuje objawy niedomagania, wybierz usługę diagnostyki. Z Norauto to bardzo proste, wystarczy umówić termin on-line za pomocą paru kliknięć.
Masz wątpliwości i chcesz sprawdzić czy Twój samochód funkcjonuje prawidłowo? Odkryj usługi 'specjalistycznych ocen diagnostycznych' Norauto wykonywane w warsztatach przez ich ekspertów w dziedzinie obsługi samochodów. Przeprowadzą oni kompleksowe badanie odcinka, który Cię niepokoi: diagnostykę amortyzatorów, akumulatora, świec, układu wydechowego, oświetlenia, elektroniki samochodowej, hamulców...
Dzięki temu będziesz dokładnie wiedzieć, czy określone wyposażenie lub części Twojego samochodu mają być wymienione lub naprawione. W przypadku odsprzedaży możliwe jest również przeprowadzenie kompletnego badania diagnostycznego Twojego auta. Warto wiedzieć, że koszt badania diagnostycznego zostanie zwrócony, jeśli naprawa lub montaż, po przedstawieniu kosztorysu, zostaną wykonane w Norauto.
W sklepie internetowym Norauto masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: Płatność elektroniczna kartą debetową lub kredytową VISA oraz MasterCard, Przelew elektroniczny, Płatność mobilna BLIK, Płatność gotówką, kartą debetową oraz kartą kredytową przy odbiorze osobistym. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Norauto odbywa się za pośrednictwem: kurier DPD, kurier GLS oraz odbiór osobisty w 37 sklepach firmowych.

Co sądzisz o ofercie Norauto?
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Norauto? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Norauto jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Norauto i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Norauto.