NiezależnaOpinia

  Opinie Miscota

  O sklepie Miscota

  Sklep Miscota jest własnością firmy MASKOKOTAS LOGISTICA S.L.U. CIF/VAT ES-B-65730111 mieszczącą się C/ De la Química, 9-23 (Poligono A7 Llinars Park), 08450 Llinars del Vallès - (Barcelona) w Hiszpanii.
  Miscota to firma stworzona przez osoby posiadające duże doświadczenie w świecie biznesu internetowego i branży e-commerce. Miscota współpracuje z najlepszymi producentami i hurtownikami karmy dla psów, zalecanej przez lekarzy wterynarii i specjalistów.
  W celu zapewnienia wysokiej jakości usług posiada solidną strukturę składającą się z biura, magazynu o powierzchni 3000 metrów. Sama karma dla psów w ich magazynie to ponad 1000 produktów.

  Oferta w sklepie Miscota

  W ofercie sklepu Miscota znajdziesz produkty dla psów: Karma dla psów,Tabletki odrobaczające, kontrola przeciwpchelna, Pielęgnacja futra, Akcesoria spacerowe, Transport i podróż, Smakołyki, Wypoczynek, Suplementy, Sport i zabawa, Pomoce treningowe, Ubrania dla psów, Pojemniki na żywność i wodę, Budy i klapy.
  Dla miłośników kotów w ofercie dostępne są: Pokarm dla kota, Sucha karma, Mokra karma, Pielęgnacja i dobre samopoczucie, Zabawki, Przekąski, Antypasożytnicze, Transport i podróż, Miski, dozowniki i pojemniki, Suplementy, Wypoczynek, Obroże, smycze i uprzęże, Budy i drzwiczki dla kota, Kocimiętka, słód, Pomoce treningowe.
  Dla małych zwierząt: Pasze i karmy, Siano, Przekąski, Suplementy diety, Żwirek i trociny, Higiena i czystość, Klatki i zabawki, Akcesoria do klatek, Zabawki, Smycze i uprzęże, Transport.
  W kategorii ptaki znajdziesz: Pokarm dla ptaków, Pokarm dla młodych, Przysmaki dla ptaków, Suplementy, Żwirek i trociny, Higiena i czystość, Klatki dla ptaków, Akcesoria do ptasich klatek, Dozowniki wody i karmniki, Zabawki.
  W dziale akwarystycznym dostępne są produkty: Pokarm, Ciepła woda, Słona woda, Zimna woda, Filtry i pompy, Oświetlenie, Akcesoria do akwarium, Dekoracja, Konserwacja, Konswerwacja roślin, Stawy.
  Dział gadów zawiera: Pokarm dla gadów, Pasze i karmy, Żwirek i trociny, Higiena i czystość, Pojemniki na żywność i wodę, Dekoracja, Grzałki, Narzędzia do badania wilgotności, Termometry i Higrometry.
  W kategorii konie znajdziesz produkty: jedzenie, owsianki, uzupełnienie jedzenia, Przekąski, Nasiona do sadzenia, Sprzęt jeździecki, Wyposażenie jeźdźca, Siodła, Higiena i pielęgnacja, Przeciwpasożytnicze i odstraszające, Ślusarstwo, Blok, Ogrodzenia i ogrodzenia, Łóżka, Zawody i treningi, Książki i DVD oraz Świat kucyków.
  Miscota oferuje następujące metody płatności: Karta płatnicza: kartą Visa, MasterCard, Maestro i American Express.
  Zamówiony towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  Co sądzisz o ofercie Miscota?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Miscota? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usługMiscota jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Miscota i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Miscota.

  HAUL: SKLEPY INTERNETOWE (Xstrit fashion, Cndirect, Dressgal itp.)

  Miscota
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (2)

  4
  50% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  6
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  6
  Dostawa
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Ostrza maszynki do obcinania psów

  Firma tragedia! Towar nie dotarł od 18dni. Brak kontaktu z obsługą, na mejle odpisuje robot. Nie polecam!! Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy. Mam nadzieję, że dotrze do mnie to co zamawiałam w przeciwnym razie straciłam pieniądze, czas i kupę nerwów

  Przez: Jolanta18-05-2021
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Kupiłbym tu ponownie
  Tak
  2
  rating

  Akcesoria dla kotow

  Nie polecam tego sklepu Miscota w irelandii, oszuści którzy cofają zakupione rzeczy i nie potrafią zrobic zamiennik, co do zwrotów pieniędzy też zostałam oszukana , jestem w posiadaniu 23 e-maile, oraz 2 script, tylko nie wiem jak odnaleźć głównego bossa.NIE POLECAM ICH USŁUG, WIECEJ SIE STRACI JAK ZYSKA

  Przez: Malgorzata25-02-2021
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Kupiłbym tu ponownie
  Nie
  6
  rating

  Napisz wlasną opinię o Miscota

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Miscota jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 2 opinii klientów o Miscota. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 4/10, a 50% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Miscota?

  Miscota działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Sklepy zoologiczne.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Miscota . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.