kasowo Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

kasowo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

S
Sikorska
Kasowo to idealne miejsce dla osób potrzebujących szybkiej gotówki. Wypełnienie wniosku zajmuje tylko kilka minut, a już po chwili otrzymujemy spersonalizowaną ofertę od jednej z ponad 20 firm poży...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjna oferta dla każdego

  Kasowo to idealne miejsce dla osób potrzebujących szybkiej gotówki. Wypełnienie wniosku zajmuje tylko kilka minut, a już po chwili otrzymujemy spersonalizowaną ofertę od jednej z ponad 20 firm pożyczkowych. Dzięki temu możemy bez problemu porównać oferty i wybrać tą, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom finansowym. Co ważne, kwota pożyczki może wynieść nawet do 5 tysięcy złotych na maksymalnie 50 dni – wszystko zależy od indywidualnych warunków i zdolności kredytowej klienta. Cały proces jest prosty i przejrzysty, a przede wszystkim bardzo szybki. Jestem bardzo zadowolony/a ze swojej decyzji o skorzystaniu z usług Kasowo. Przyznanie mi kredytu poszło sprawnie i bez żadnych nieprzyjemności czy komplikacji. Szczerze polecam!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...