NiezależnaOpinia

  Opinie Kakto.pl

  Kakto.pl to sklep urządzeń AGD i RTV najlepszej jakości. Obszerny zakres towarów oferowanych w najkorzystniejszej cenie zapewnia wszystkim kupującym możliwość odnalezienia rozwiązań adekwatnych do oczekiwań. Placówka zapewnia kompleksową obsługę w trakcie zakupów, jak również dużo atrakcyjnych obniżek. W dodatku kupujący mogą oczekiwać na stałe powiększanie się palety produktów. Kakto.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. W sklepie możliwa jest również rezerwacja towarów, które kupujący następnie zakupi i odbierze bezpośrednio w wybranym przez siebie sklepie stacjonarnym sieci Kakto (spośród wskazanych na stronie internetowej sklepu). Rezerwacja towarów, o której mowa powyżej, nie jest możliwa, jeżeli chociażby jeden z zamawianych towarów należy do kategorii „Dla dzieci”. Kakto.pl informuje, że w przypadku płatności kartą w sklepie stacjonarnym sieci Kakto, do ceny sprzedaży może zostać doliczona prowizja za taką formę płatności. Sieć Kakto.pl to prawie 250 sklepów RTV i AGD na terenie całej Polski. Dogodne raty, darmowa dostawa do salonów i profesjonalna zaangażowana obsługa to najmocniejsze strony sieci. Dzięki bliskiej współpracy z renomowanymi producentami sklep posiada setki produktów AGD dostępnych tylko w sieci Kakto.

  Płatności i warunki dostawy w Kakto.pl

  W sklepie Kakto.pl za zakupy możesz zapłacić na kilka sposobów. Metodę płatności wybierasz przy składaniu zamówienia:

  - Rezerwacja w sklepie.

  - Płatność przy odbiorze W przypadku wybrania opcji "Rezerwacja towaru w sklepie" jedyną formą zapłaty jest płatność przy odbiorze.

  - Zamówienia kurierem do domu.

  - Gotówka (za pobraniem). Zapłatę za zakupy można dokonać kurierowi przy odbiorze, jako pobranie.

  - Gotówka (przelew tradycyjny). Zamówienie z wybraną opcją płatności przelewu tradycyjnego należy opłacić najpóźniej do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Numer konta bankowego do przelewu jest generowany po złożeniu zamówienia i przesyłany na adres mailowy przypisany do zamówienia. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. Wykonanie przelewu na konto sklepu Kakto.pl po ustalonym czasie 48 godzin będzie się wiązało z automatyczną anulacją zamówienia.

  - Płatność PayU (przelew bezpośredni). Wybierając tą metode płatności zostaniesz przekierowany na stronę pośrednika Kakto.pl w płatnościach elektronicznych PayU S.A. i tam będziesz mógł wybrać swój bank spośród kilkunastu dostępnych banków.

  Kakto.pl zapewnia Państwu szybki i bezpieczny transport dzięki realizacji wysyłek za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich. Na czas otrzymania paczki składa się:

  - Forma płatności,

  - Czas potwierdzenia zamówienia przez klienta (za pobraniem),

  - Kompletowanie towaru,

  - Wystawienie dowodu zakupu,

  - Spakowanie paczki,

  - Czas dostawy kuriera.

  Przesyłki wielkogabarytowe (duże AGD) z zamówień ze sklepu internetowego wysyłane na zlecenie właściciela marki Kakto.pl są dostarczane bez dodatkowej usługi wniesienia, co oznacza, że kurier nie ma obowiązku wniesienia lodówki czy pralki na podaną przez klienta wysokość. Wniesienie towaru pozostaje w zakresie klienta. Pewne towary Kakto.pl możesz kupić na raty. Kredyt można otrzymać dla widełek od 300 do 20 000 zł. Oprocentowanie może się różnić pomiędzy różnymi Partnerami Handlowymi, jest również różne dla różnych Produktów (np. produkt z ubezpieczeniem ma niższe oprocentowanie nominalne niż produkt bez ubezpieczenia).

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat Kakto.pl

  Miałeś okazję korzystać z usług Kakto.pl? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Kakto.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Kakto.pl

  Twoja opinia