Ipill

Wszystkie opinie

Ipill

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Ipill

Ipill

Ipill to nic innego jak apteka internetowa. Jej siedziba główna znajduje się w Europie w Niemczech. Prowadzi sprzedaż lekarstw i środków przeciwbólowych na różnorodne problemy i choroby. Posiada własny program partnerski dla klientów sklepu internetowego. Codziennie w godzinach 9:00 - 17:00 udostępnia wsparcie, gdzie można zgłosić się ze swoim pytaniem lub wątpliwością dotyczącą zamówienia.

Oferta sklepu Ipill

Oferta sklepu internetowego Ipill posiada wiele różnorodnych produktów podzielonych na odpowiednie kategorie produktowe. Najwięcej produktów można znaleźć w kategorii lekarstwa. W niej są takie produkty jak wszystko dla mężczyzny, preparaty na wzmocnienie, alergia i katar sienny, wszystko dla kobiet, oczy, nos i uszy, spokój i sen, układ mięśniowo-szkieletowy, przeziębienie i odporność, gardło, usta i gardło, skóra, włosy i paznokcie, redukcja wagi, żołądek, jelita, wątroba, nerki, pęcherz i prostata, zaprzestanie palenia, ból, nerwy i koncentracja, serce, krążenie i naczynia krwionośne. Kolejną kategorią są produkty z dziedziny homeopatii, tutaj znajdziemy produkty dopasowane do następujących podkategorii alergia i katar sienny, oko, nos i uszy, serce, naczynia i krążenie, ochrona przed przeziębieniem, kompleksowe preparaty, pielęgnacja jamy ustnej i zębów, nerwy i uspokojenie, wszystko dla kobiet, pęcherz, nerki i prostata, ból, skóra, włosy i paznokcie, wszystko dla kobiet, suplement diety, maści, reumatyzm i ból, nerwy i koncentracja, żołądek, jelita, wątroba, oryginalne kwiaty Bacha, Sole Schuesslera, oraz pozostali bez kategorii dostępni producenci marek. Ponad to wszystko dostępne są również produkty z zakresu dezynfekcji i ochrony, czyli płyny, żele, maseczki. Można z powodzeniem znaleźć również witaminy dla osób aktywnie uprawiających sport, którzy wymagają odpowiedniej suplementacji i uzupełnienia wszelkich mikroelementów w swoim organiźmie. Dostępne są również w sklepie Ipill testy, które po zakupie można samodzielnie wykonać w domu. Sklep internetowy Ipill pozwala również na realizację recept wystawionych przez lekarzy rodzinnych. Są one wymagane przy zakupie leków wystawianych na receptę. Takich preparatów bez odpowiedniego skierowania od lekarza wraz z wytycznymi nie można zamówić. W sklepie dostępne są również promocje i wyprzedaże, w których możemy znaleźć produkty obecnie przecenione.

Zamówienia i wysyłka ze sklepu Ipill

Wysyłka złożonych zamówień w sklepie Ipill jest realizowana za pomocą firmy przewozowej DHL. Po złożeniu i zaakceptowaniu zamówienia przez sklep internetowy zostanie wygenerowany numer przewozowy. Numer ten zostanie udostępniony w panelu zamawiającego. Dzięki temu w każdym momencie można poprzez śledzenie sprawdzić status swojej paczki zawierającej zamówienie. Wysyłka produktów jest również realizowana do Polski.

Co sądzisz o usługach Ipill?

Czy kiedykolwiek korzystałeś z usług Ipill? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoje zdanie. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta w Twojej ocenie. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiega bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta oraz, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystanie z usług Ipill jest wygodne i bezpieczne? Przeczytaj również opinie innych klientów na temat Ipill oraz poznaj ich doświadczenia z tą firmą. Pamiętaj, aby dać nam znać poprzez zostawienie własnej opinii i podzielenie się swoją historią. Twoje zdanie i własna subiektywna ocena pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Ipill jeszcze przed skorzystaniem z usług.