HappyDay Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

HappyDay

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

S
Stanisław Górecka
Moje doświadczenie zakupowe w sklepie HappyDay było bardzo pozytywne. Znajdowałam to miejsce przez przypadek, szukając konkretnego produktu online. Strona internetowa była łatwa w nawigacji i mogła...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja sklepu 'HappyDay'

  Moje doświadczenie zakupowe w sklepie HappyDay było bardzo pozytywne. Znajdowałam to miejsce przez przypadek, szukając konkretnego produktu online. Strona internetowa była łatwa w nawigacji i mogłam sprawnie przejrzeć ich oferta. Krótko po złożeniu zamówienia otrzymałam potwierdzenie mailowe ze szczegółami mojego zakupu oraz informacją dotyczącą wysyłki. Moja paczka została dostarczona niespodziewanie szybko, już następnego dnia! Kiedy otworzyłam paczkę, byłam miło zaskoczona starannością jaką firma skierowała w pakowanie każdego elementu mojego zamówienia. Produkty były dokładnie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem podczas transportu. Nie miałam żadnych problemów ze swoim produktem od momentu jego otrzymania aż do teraz. Sklep HappyDay oferuje naprawdę szeroki asortyment produktów - znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz! Polecam ten sklep każdemu kto szuka taniego i wygodnego sposobu na robienie zakupów online!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...