GearBest

Wszystkie opinie

GearBest

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marcin
Kupiłem smartfon w ofercie flash i muszę powiedzieć, że w końcu telefon dotarł na czas. Żyłem w oczekiwaniu z obawą, że nie otrzymam produktu, biorąc pod uwagę opinie i historię sklepu (którą odkry...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  telefon

  Kupiłem smartfon w ofercie flash i muszę powiedzieć, że w końcu telefon dotarł na czas. Żyłem w oczekiwaniu z obawą, że nie otrzymam produktu, biorąc pod uwagę opinie i historię sklepu (którą odkryłem dopiero po impulsywnym zakupie).
  Kontaktowałem się pomocą techniczną na Facebooku i odpowiedzi wydawały się automatyczne lub przynajmniej z góry ustalone. Ku mojemu zaskoczeniu telefon został faktycznie wysłany firmą kurierską DHL. Jedyną rzeczą, która naprawdę zepsuła imprezę, była konieczność zapłacenia 90 euro w urzędzie celnym.
  Dlatego nie czuję się na siłach, aby dać negatywną opinię choć dostawa była punktualna, ale nie mogę nawet oddać całkowicie pozytywnego głosu ze względu na niedogodności związane z odprawą celną. Strona internetowa Gearbest nie była aktualizowana od miesięcy, ale aplikacja działa.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...