NiezależnaOpinia

  Opinie Etoren

  O sklepie

  Etoren - to specjalista w zakresie elektroniki i gadżetów online. Firma została założona w roku 2015 dwoma doświadczonymi profesjonalistami z najwyższym doświadczeniem w dziedzinie elektroniki.

  Będąc na rynku prawie całe dorosłe życie, założyciele doskonale wiedzą w jakich produktów potrzebują klienci i zgodnie zapewniają najlepszy wybór towarów (telefony, kamery, inteligentne zegarki i wiele innych) z całego świata, w tym sklepie internetowym.

  Zawsze jest łatwo i bezpiecznie robić zakupy w Etoren. Dostarczają w każdy zakątek świata, prosto do progu twoich drzwi. Po złożeniu zamówienia, wszystko, co musisz zrobić, to czekać na zamówienie w określonym czasie. A resztę zrobią za ciebie.

  Zespół wsparcia jest zawsze gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania.

  I jak miłośnicy i fani techniki, są zawsze gotowi, aby ci pomóc w podejmowaniu decyzji.

  Co oferują?

  Etorwn oferuje klientom szeroki wybór smartfonów, tabletów, drony, wideo, kamer i innych urządzeń elektronicznych, a także obiektywy do kamer, słuchawki i inne akcesoria. Siedziba firmy znajduje się w Singapurze i Hong Kongu.

  Wysyłka towarów odbywa się w ponad 50 krajach. Jak tylko zamówienie potwierdzone, firma wysyła do kupującego wiadomość na e-mail ze wszystkimi danymi dostawy i personalnym numerem śledzenia. Dzięki niemu klient może sam monitorować wysłaniem swojego zamówienia poprzez stronę firmy kurierskiej.

  Czy możesz złożyć zamówienie przez telefon?

  Klienci mogą złożyć zamówienie tylko za pośrednictwem strony internetowej. Niestety, ze względów bezpieczeństwa firma Etoren nie może przyjąć twojego zamówienia przez telefon.

  W razie jakichkolwiek problemów możesz na stronie internetowej wypełnić formularz, wpisać swoje dane i zadać pytanie. Obsługa klienta pomoże ci złożyć zamówienie.

  Gwarancja i zwroty

  Klientom zapewniają 12 miesięcy standardowej gwarancji na naprawę sprzętu. 12 miesięcy licząc od dnia złożenia zamówienia do dnia, kiedy produkt został dostarczony do biura lub wskazany przez firmę adres.

  Uszkodzenia kosmetyczne (za wyjątkiem skrzyni / akcesoria) i brak części / przedmioty muszą być zgłoszone w ciągu 24 godzin od otrzymania, pod warunkiem, że produkt jest w oryginalnym opakowaniu, ze wszystkimi akcesoriami, pudełkiem i ochroną, które nie były używane. Dla brakujących części / elementów na początku wysyłają do wymiany.

  Zwrot - Zmiana decyzji w sprawie zakupu

  W ciągu 7 dni od daty otrzymania towaru, wszelkie towary mogą być zwrócone, jeśli po prostu zmienisz zdanie. Proszę zwrócić uwagę, że zwrócony towar musi być w nowym stanie, w opakowaniem, w oryginalnym pudełku i z dokumentacją. W przypadku zwrotu będzie pobrana opłata w wysokości 30% od ceny towaru.

  Jeśli stan produktu nie spełnia wymagań wyżej opisanych, zastrzegają sobie prawo do pobrania dodatkowych kosztów na przywrócenie towaru stanu "JAK NOWY".

  Zapłacona cena dostawy / cła / podatki / import, również nie zostaną zwrócone. Aby zwrócić towar należy zapakować go w sposób właściwy, wraz ze wszystkimi instrukcjami, dodatkami i opakowaniami oraz postępować zgodnie z instrukcją zwrotu.

  Pozostaw swoją opinie

  Jeśli masz jakieś uwagi i wnioski jak firmie Etoren ulepszać samych siebie, proszę, podziel się z nami. Będziemy niezwykle zadowoleni.

  Radosnych Ci zakupów!

  Etoren
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Etoren

  Twoja opinia