DzzSport Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

DzzSport

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Mikołaj
Moje doświadczenie w sklepie DzzSport było świetne! Byłem tam niedawno, szukając sprzętu do mojego drogowego biegu. Obsługa była bardzo pomocna i zawsze gotowa odpowiedzieć na każde pytanie, jakie ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Najlepszy wybór dla Twoich potrzeb: Sklep DzzSport

  Moje doświadczenie w sklepie DzzSport było świetne! Byłem tam niedawno, szukając sprzętu do mojego drogowego biegu. Obsługa była bardzo pomocna i zawsze gotowa odpowiedzieć na każde pytanie, jakie miałem. Zostałem również miło zaskoczony szerokim wyborem produktów sportowych dla różnych dyscyplin - od pływania po siatkówkę. Co więcej, jako osoba początkująca w sporcie cena miała dla mnie znaczenie i muszę powiedzieć, że ceny są bardzo przystępne w porównaniu z innymi sklepami. Udało mi się kupić parę butów oraz koszulkę techniczną dwukrotnie tańszą niż to co oferowali konkurenci. Ogólnie rzecz ujmując, polecam każdemu sklep DzzSport ze względu na ich szeroki asortyment sprzętu sportowego i przyjazną obsługę klienta. Na pewno tam wrócę przy następnej okazji aby dokonać kolejnych zakupów!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo PUMA

PUMA

1 opinie

Sport ma moc przekształcania i wzmacniania nas. Jako jedna z wiodących marek sportowych na świecie naturaln...

Logo ForPro

ForPro

1 opinie

Obecnie bycie fit oznacza zarówno zbilansowanÄ… dietÄ™, jak również aktywność...