Desigual

Wszystkie opinie

Desigual

56% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

E
Elżbieta
Moje doświadczenia są bardzo pozytywne. Odzież jest markowa, ciekawa, dobrej jakości, zgodna ze zdjęciem i opisem. Dość drogo, jak to Desigual, ale ja korzystam z promocji i indywidualnych zniżek, ...Czytacz dalej
A
Aldona
Kupowałam w sklepie internetowym Desigual kilkakrotnie, za każdym razem przesyłka docierała zgodnie z informacją sklepu, zwrot bez kłopotów. Towar dobrej jakości. Konto klienta zawiera typowe dla t...Czytacz dalej
M
Monika
Nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie produktów tej firmy ale wysyłka i dostarczanie przesyłek to już inna sprawa. Na stronie widnieje informacja, że wysyłka w ciągu 3-6 dni ok, lecz towar wysłany po...Czytacz dalej
J
Joanna
przestrzegam wszystkich przed zakupami w ich sklepie internetowym - sklep nie przestrzega obowiązującego prawa i nie oddaje pieniędzy za zwrot - od prawie dwóch miesięcy czekam na pieniądze ze zwro...Czytacz dalej
Z
Zniesmaczona
Droga przez mękę by odzyskać pieniądze za zwrócony towar. Sukienka oddana w sklepie w Krakowie, na potwierdzeniu zwrotu informacja, że zwrot środków zostanie przekazany 3-5 dni. Mija 15-ty i nic, n...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (9)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  odzież

  Moje doświadczenia są bardzo pozytywne. Odzież jest markowa, ciekawa, dobrej jakości, zgodna ze zdjęciem i opisem. Dość drogo, jak to Desigual, ale ja korzystam z promocji i indywidualnych zniżek, które są przyznawane po zakupach. Dostawa kurierem w ciągu kilku dni.
  Kupiłam kilka sztuk odzieży w tym roku, dwa razy zwracałam i otrzymałam zwrot pieniędzy na konto w ciągu 11 i 13 dni.
  Kontakt z infolinią w moim przypadku był bezproblemowy. Odbierają szybko i też sprawnie załatwiają sprawę (w tym przypadku problem był z mojej winy, gdyż w procedurze zwrotu zapomniałam wcisnąć przycisk o darmową etykietę), w ciągu 15 minut otrzymałam kod na maila.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Desigual

  Kupowałam w sklepie internetowym Desigual kilkakrotnie, za każdym razem przesyłka docierała zgodnie z informacją sklepu, zwrot bez kłopotów. Towar dobrej jakości. Konto klienta zawiera typowe dla takich transakcji informacje, wg mnie wystarczające. A czas podróży towaru z Hiszpanii jest dłuższy niż z Niemiec.

  NIE POLECAM !!!! Zamówiłam 18.06.2020 torebkę. Miała dojechać do mnie za 3-7 dni roboczych. Jest dziś 15.07.2020 i nadal nie otrzymałam przesyłki. Co więcej już z 5 razy pisałam i maile i wysyłałam zgłoszenia z ich strony w tej sprawie. Dostaję tylko automatyczną zwrotkę że wiadomość przyjęto i zarejestrowano. Na tym koniec. Pieniądze wpłacone, przesyłki nie mam, kontaktu ze sklepem internetowym też nie ma !!!! Totalna porażka ! Pierwszy raz się spotkałam z takim ignorowaniem kupującego a w internecie kupowałam nie raz (ale w tym sklepie pierwszy i OSTATNI raz).


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Odzież

  Nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie produktów tej firmy ale wysyłka i dostarczanie przesyłek to już inna sprawa. Na stronie widnieje informacja, że wysyłka w ciągu 3-6 dni ok, lecz towar wysłany po 8 dniach a kurier niesie przesyłkę do mnie już 3 dni. Już mi się odechciało tego co kupiłam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubrania

  przestrzegam wszystkich przed zakupami w ich sklepie internetowym - sklep nie przestrzega obowiązującego prawa i nie oddaje pieniędzy za zwrot - od prawie dwóch miesięcy czekam na pieniądze ze zwrotu , wiecznie są tłumaczenia, że przelew nie przeszedł, że trzeba go zrobić ręcznie (?), że sprawa została przekazana do księgowości i na koniec życzą magicznego dnia ... brak słów !!!! zamiast życzyć magicznego dnia ODDAJCIE MOJE PIENIĄDZE !!!!!!!!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  sukienka

  Droga przez mękę by odzyskać pieniądze za zwrócony towar. Sukienka oddana w sklepie w Krakowie, na potwierdzeniu zwrotu informacja, że zwrot środków zostanie przekazany 3-5 dni. Mija 15-ty i nic, na info linii ciągle ta sama śpiewka, że błąd systemu i muszą to zrobić ręcznie, ale one nic nie mogą etc... Do tej pory pieniędzy jak nie było tak nie ma. Nie polecam!!!!! Omijać szerokim łukiem!

  u mnie to samo ....


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Absolutnie nie polecam

  Całkowity brak kontaktu ze sklepem internetowym. Podany telefon nie odpowiada lub jest zablokowany. Podali informację na koncie klienta że zakupy zostały wysłane poprzez firmę spedycyjną . Okazuje się że firma DPD od 4 dni nie otrzymała żadnej przesyłki dla mnie. Zero kontaktu z jakimkolwiek przedstawicielem firmy Desigual.
  Nie polecam w żadnym wypadku. Najprawdopodobniej kolejni oszuści wyciągający pieniądze.

  Podzielam zdanie. Omijać z daleka! Ja przesyłkę otrzymałam i skorzystałam z prawa zwrotu. Dostałam potwierdzenie, że zwrot został otrzymany przez sklep i na tym koniec. Upominam się o pieniądze, a w odpowiedzi dostaję w kółko ten sam tekst: zwrot został przetworzony. Nawet nie poczuwają się, żeby przedstawić potwierdzenie przelewu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bluzka torba

  Naciągacze. Omijać sklep internetowy Desigual szerokim łukiem. Zapłaciłam za zakupy (Przelewy24) realizując kolejne kroki wyświetlane na stronie, ale nie otrzymałam żadnego potwierdzenia mejlowego ze sklepu (ze strony Przelewy24 przyszło potwierdzenie, że pieniądze dotarły na konto sprzedającego). Zamówione towary nadal są w koszyku. Próba kontaktu telefonicznego bez skutku: słychać tylko automatyczną sekretarkę. Na mejl, mimo deklaracji odpowiedzi w ciągu 24 godz., dotychczas brak odpowiedzi.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Torebka

  Tragedia. Zamówiłam w Desigual torebkę i opłaciłam przelewem. Na drugi dzień dostałam wiadomość, że zamówienie nie zostanie dostarczone, a pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 3-5 dni. Bez żadnego wytłumaczenia z jakiego powodu nie dostanę paczki. Dziś mija 11 dzien, od kiedy dostałam e-mail, a pieniędzy dalej nie ma. Prawie 2 tygodnie temu napisałam również do sklepu przez Messenger, odpowiedzi nie uzyskałam do dzis. Na stronie torebka dalej jest dostępna do kupna. Nigdy więcej.... Bardzo NIE polecam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Nie polecam

  Nie ma kontaktu ze sklepem internetowym, telefon tylko hiszpański, nie odpisują na maile, brak informacji o przesyłce, czy w ogóle dojdzie.

  Chcę zapytać czy doszło do realizacji zamówienia p. Joanny

  Desigual sklep internetowy jest do d..y nie realizuje zamowien już 10 dni jak wplacilam pieniądze zamówienie potwierdzone zapłacone a wysylki nie ma

  Desigual to jedna wielka pomyłka płatność z góry przesyłki nie ma czekam 3 tygodnie na meile nikt nie odpowiada

  Firma jest niesolidna, minęło 6 dni a towaru niema. Kontakt tel głuchy…

  Sklep Desigual omijać szerokim łukiem. Po 2 tygodniach ani towaru ani zwrotu środków. Sklep łamie zasady, prawa konsumenckie bo na podany na s nr tel nie dodzwonią się, meilowych wyjaśnień brak.

  Najgorszy sklep internetowy z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia!!!! Absolutny brak kompetencji.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...