NiezależnaOpinia

  Opinie Desigual

  Z czym kojarzy się Hiszpania? Fiesta, mnóstwo kolorów, morze i niekończące się święto. Hiszpańska „lekkość bytu” to marzenie mieszkańców zakurzonych, szarych miast, przyzwyczajonych do stonowanych dźwięków w ubraniach i zawsze gdzieś spieszących.

  Nazwa marki w tłumaczeniu z hiszpańskiego jest „inna”, „nie podobna”, co jest również filozofią marki. Cechy firmowe - wykorzystanie jasnych kolorów, wydruków i nietypowych wzorów z etnicznym skosem. Marka produkuje ubrania, buty i różne akcesoria.

  Marka została założona w Hiszpanii przez szwajcarskiego Thomasa Meyera w 1984 roku. Celem było stworzenie oryginalnych ubrań w przystępnych cenach, które wyróżniłyby osobę z tłumu. Jasne rysunki i kolory mają na celu stworzenie nastroju i utrzymanie optymizmu, który można łatwo skojarzyć z krajem pochodzenia marki - słoneczną Hiszpanią. Marka stosuje koncepcję „zabawa i zysk”, dzięki której emocje pracowników z pracy i klientów z zakupów są zawsze pozytywne, a ceny pozostają przystępne dla rynku masowego. Marka współpracowała z Christianem Lacroixem i Cirque du Soleil.

  Desigual Designers: „Pracujemy z łatwością, tworząc przestrzeń, w której wyobraźnia rozwija się swobodnie. Nasze ubrania są pełne ukrytych wiadomości - to zaproszenie do życia pełnią życia. Staramy się inspirować każdego, kto nosi lub widzi nasze ubrania. Mamy nadzieję, że nasze ubrania pokażą, że w życiu zawsze jest wyjątkowa, pozytywna, zabawna ”.

  Obecnie w 2010 r. sklepy Desigual można znaleźć w 72 krajach na całym świecie, w tym w sklepach w Barcelonie, Madrycie, Paryżu, Londynie, Nowym Jorku, Amsterdamie, Berlinie, Moskwie, Kijowie. I około 180 sklepów Desigual, oprócz tego, 650 butików otwiera się na zasadzie Shop-in-Shop i sklepów internetowych. Ponadto produkty Desigual można kupić w ponad 7 000 sklepów wielomarkowych.

  Oprócz odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej firma produkuje również akcesoria.

  Tworząc nową kolekcję w 2010 r., projektanci są pod wielkim wpływem tak wspaniałego miejsca w Hiszpanii jak Ibiza. Powietrze wolności, relaksu, pięknych widoków i słonecznego słońca można przeczytać w ubraniach Desigual.

  Asortyment marki

  Marka Desigual oferuje ogromny i stale aktualizowany asortyment odzieży młodzieżowej dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jednocześnie styl młodzieżowy to nie tylko tradycyjny casual, ale połączenie najbardziej oryginalnego i niezwykłego. W swoich kolekcjach Desigual wykorzystuje tylko jasne kolory, zabawne rysunki i aplikacje (często ręcznie), ciekawe rozwiązania projektowe i ekscytujące wstawki. Tutaj nie można znaleźć klasycznych sukienek i garniturów - jest to sprzeczne z polityką firmy kochającej wolność. Ale w sklepach Desigual i katalogach internetowych jest mnóstwo koszulek, jasnych sukienek , dżinsów, szortów, strojów kąpielowych, toreb i innych akcesoriów, a także obuwia, które jest unikalne w swoim stylu.

  W Desigual nawet nazwy samych kolekcji mówią o niezwykłym i twórczym myśleniu projektantów, wśród których są „Ty i ja”, „Tęcza”, „Magiczne historie”, „Prawdziwe życie”, „Lepiej i lepiej” itd. Na przykład , „Rainbow” czyli „Tęcza” prezentuje ubrania o niezwykle bogatych i jasnych kolorach z pozytywnymi abstrakcyjnymi nadrukami, które mogą podnieść na duchu nawet w najczarniejszy dzień jesieni. Zakres cen Desigual ma również orientację na młodzież. Przecież ubranie powinno przynosić radość, a nie żałować wydanego stypendium lub połowy wynagrodzenia. Zatem pozytywne emocje w sklepach Desigual będą po prostu zanikać.

  Desigual
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  3
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  6
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Nie polecam

  Nie ma kontaktu ze sklepem internetowym, telefon tylko hiszpański, nie odpisują na maile, brak informacji o przesyłce, czy w ogóle dojdzie.

  Przez: Joanna 16-12-2019
  JADWIGA KIEŁPIŃSKA 18-01-2020

  Chcę zapytać czy doszło do realizacji zamówienia p. Joanny

  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Nie
  3
  rating

  Napisz wlasną opinię o Desigual

  Twoja opinia