Czarymary Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Czarymary

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

S
Sandra
Kupiłam niedawno kilka produktów w sklepie ezoterycznym "Czary Mary" i był to bardzo pozytywny zakup. Strona internetowa jest łatwa do przeglądania i produkty są prezentowane w sposób jasny i wyraź...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  "Wizyta w CzaryMary - uroczy salon ezoteryczny"

  Kupiłam niedawno kilka produktów w sklepie ezoterycznym "Czary Mary" i był to bardzo pozytywny zakup. Strona internetowa jest łatwa do przeglądania i produkty są prezentowane w sposób jasny i wyraźny. Wybór produktów jest naprawdę imponujący, a ceny są w pełni konkurencyjne. Produkty były dobrze opisane, co dodało moim zakupom pewności -wiedziałam dokładnie na co się decyduję. Jedną z najlepszych rzeczy o tym sklepie było miłe zachowanie personelu. Byli pomocni i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Otrzymałam także poradę dotyczącą jednego z produktów, która okazała się być bardzo przydatna. W sumie mój czas spędzony na stronie Czary Mary był bardzo udany , a dokonane tam zakupy spełniają moje wymagania . Gorąco polecam ten sklep każdemu szukającego magicznego dodatku do swojej kolekcji!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...