NiezależnaOpinia

  Opinie Coders Lab

  O serwis Coders Lab

  Serwis internetowy Coders Lab jest własność firmy Coders Lab sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Prostej 51, nr KRS 466496.
  Firma jest nowoczesną szkołą IT, umożliwiającą szybką zmianę zawodu. Oferowane kursy to bardzo intensywne zajęcia, w trakcie których zdobędziesz umiejętności pożądane na rynku pracy. Nauczysz się samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów, a to wszystko w ramach praktycznych zajęć i warsztatów.
  Kursy w Coders Labs ukończyło już ponad 3 500 Absolwentów, którzy funkcjonują w branży IT jako programiści, testerzy oraz projektanci UX. Pracują w dużych, międzynarodowych korporacjach, lokalnych software-house’ach, ośrodkach badawczych lub po prostu w swoich domach jako freelancerzy.

  Oferta w serwisie Coders Lab

  W ofercie serwisu Coders Labs znajdziesz szeroki wachlarz kursów pozwalający wybrać taki, który pasuje do Twoich predyspozycji oraz do Twojego trybu pracy i nauki.
  Z Coders Labs możesz uczyć się na kursach w trybie dopasowanym do Twoich możliwości czasowych. Kursy są Prowadzone w trybie zajęcia stacjonarne (codziennie od poniedziałku do piątku), weekendowe (sobota - niedziela) lub zdalne (średnio 3 razy w tygodniu z dowolnego miejsca).
  Na kursach prowadzone są bardzo intensywne zajęcia od podstaw, podczas których rozwiążesz mnóstwo problemów pod okiem wykładowców praktyków. Większość kursantów nigdy nie programowało, a dzięki nauce w Coders Lab w krótkim czasie rozpoczęli pracę w IT.
  Program kursu opracowano tak, abyś zdobył wiedzę i kwalifikacje, których aktualnie poszukują pracodawcy. W trakcie kursu zbudujesz swoje własne portfolio projektowe, które będzie Twoim atutem na rynku pracy.
  W trakcie kursu otrzymasz wsparcie doświadczonych wykładowców, którzy będą czuwać nad postępami w Twojej nauce. Pomogą Ci rozwiązać problemy, ale nigdy nie dadzą gotowych rozwiązań.
  W ofercie serwisu znajdziesz kursy Back-End: Java Developer, Web Developer: PHP + JAVASCRIPT, .NET Developer, Python Developer, Node.Js Dla Programistów.
  Dostępne są kursy Front-End: JavaScript Developer i JS, REACT, REDUX Dla Programistów
  Znajdziesz w ofercie także kursy IT: Tester Automatyzujący, UX Digital Designer, Tester Manualny.
  Dostępne są także kursy zdalne: Tester Automatyzujący, JavaScript Developer, Tester Manualny oraz kursy dla średnio-zaawansowanych: JS, React, Redux Dla Programistów i Node.Js Dla Programistów.
  Jeśli kupisz kurs stacjonarny lub weekendowy, a będą wymagały tego okoliczności to serwis umożliwia Ci udział w zajęciach poprzez tryb Wirtualnej Klasy. Zajęcia będą prowadzone w ustalonych dniach i godzinach oraz “live” z wykładowcami i grupą.
  W serwisie Coders Labs za kurs możesz zapłacić na trzy sposoby: Płatność jednorazowa (Zapłać całą cenę kursu za jednym razem, bez żadnych dodatkowych opłat. Możesz to zrobić na kilka sposobów. Płatność przelewem tradycyjnym, Płatność przelewem online, Płatność kartą); Raty PayU 0% oraz Niskie Raty PayU już od 319,88 zł.

  Co sądzisz o ofercie Coders Lab?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Coders Lab? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Coders Lab jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Coders Lab i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Coders Lab.

  topierwsze - sklepy internetowe #1

  Coders Lab
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Coders Lab

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Coders Lab jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Coders Lab. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Coders Lab?

  Coders Lab działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Coders Lab . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.