NiezależnaOpinia

  Opinie Coders Lab

  O serwis Coders Lab

  Serwis internetowy Coders Lab jest własność firmy Coders Lab sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Prostej 51, nr KRS 466496.
  Firma jest nowoczesną szkołą IT, umożliwiającą szybką zmianę zawodu. Oferowane kursy to bardzo intensywne zajęcia, w trakcie których zdobędziesz umiejętności pożądane na rynku pracy. Nauczysz się samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów, a to wszystko w ramach praktycznych zajęć i warsztatów.
  Kursy w Coders Labs ukończyło już ponad 3 500 Absolwentów, którzy funkcjonują w branży IT jako programiści, testerzy oraz projektanci UX. Pracują w dużych, międzynarodowych korporacjach, lokalnych software-house’ach, ośrodkach badawczych lub po prostu w swoich domach jako freelancerzy.

  topierwsze - sklepy internetowe #1

  Oferta w serwisie Coders Lab

  W ofercie serwisu Coders Labs znajdziesz szeroki wachlarz kursów pozwalający wybrać taki, który pasuje do Twoich predyspozycji oraz do Twojego trybu pracy i nauki.
  Z Coders Labs możesz uczyć się na kursach w trybie dopasowanym do Twoich możliwości czasowych. Kursy są Prowadzone w trybie zajęcia stacjonarne (codziennie od poniedziałku do piątku), weekendowe (sobota - niedziela) lub zdalne (średnio 3 razy w tygodniu z dowolnego miejsca).
  Na kursach prowadzone są bardzo intensywne zajęcia od podstaw, podczas których rozwiążesz mnóstwo problemów pod okiem wykładowców praktyków. Większość kursantów nigdy nie programowało, a dzięki nauce w Coders Lab w krótkim czasie rozpoczęli pracę w IT.
  Program kursu opracowano tak, abyś zdobył wiedzę i kwalifikacje, których aktualnie poszukują pracodawcy. W trakcie kursu zbudujesz swoje własne portfolio projektowe, które będzie Twoim atutem na rynku pracy.
  W trakcie kursu otrzymasz wsparcie doświadczonych wykładowców, którzy będą czuwać nad postępami w Twojej nauce. Pomogą Ci rozwiązać problemy, ale nigdy nie dadzą gotowych rozwiązań.
  W ofercie serwisu znajdziesz kursy Back-End: Java Developer, Web Developer: PHP + JAVASCRIPT, .NET Developer, Python Developer, Node.Js Dla Programistów.
  Dostępne są kursy Front-End: JavaScript Developer i JS, REACT, REDUX Dla Programistów
  Znajdziesz w ofercie także kursy IT: Tester Automatyzujący, UX Digital Designer, Tester Manualny.
  Dostępne są także kursy zdalne: Tester Automatyzujący, JavaScript Developer, Tester Manualny oraz kursy dla średnio-zaawansowanych: JS, React, Redux Dla Programistów i Node.Js Dla Programistów.
  Jeśli kupisz kurs stacjonarny lub weekendowy, a będą wymagały tego okoliczności to serwis umożliwia Ci udział w zajęciach poprzez tryb Wirtualnej Klasy. Zajęcia będą prowadzone w ustalonych dniach i godzinach oraz “live” z wykładowcami i grupą.
  W serwisie Coders Labs za kurs możesz zapłacić na trzy sposoby: Płatność jednorazowa (Zapłać całą cenę kursu za jednym razem, bez żadnych dodatkowych opłat. Możesz to zrobić na kilka sposobów. Płatność przelewem tradycyjnym, Płatność przelewem online, Płatność kartą); Raty PayU 0% oraz Niskie Raty PayU już od 319,88 zł.

  Co sądzisz o ofercie Coders Lab?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Coders Lab? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Coders Lab jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Coders Lab i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Coders Lab.

  Coders Lab
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Coders Lab

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Coders Lab jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Coders Lab. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Coders Lab?

  Coders Lab działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Coders Lab com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!