50% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

M
Marek
Męskie buty podwyższające EMPOLI ze skóry licowej +7CM. Obuwie Betelli, to produkt zrodzony z realnej potrzeby. Na co dzień wolę obuwie sportowe i strój mniej formalny. Oczywiście kilka razy byłe...Czytacz dalej
K
Krzysztof
Zakupiłem buty rzekomo podwyższające 7cm CARLO marko Betelli. Niestety tylko "rzekomo", bowiem okazało się, że podeszwa w swoim najwyższym miejscu mierzy jedynie 5cm. Dla porównania zał...Czytacz dalej

Opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  buty

  Męskie buty podwyższające EMPOLI ze skóry licowej +7CM.
  Obuwie Betelli, to produkt zrodzony z realnej potrzeby. Na co dzień wolę obuwie sportowe i strój mniej formalny. Oczywiście kilka razy byłem w nie ubrany, kiedy chciałem lepiej wyglądać lub w celach prezentacyjnych . Różnią się od butów konkurencji jakością, wykonaniem, stylistyką i komfortem użytkowania. Buty podwyższające Betelli zaprojektowane są z myślą o mężczyznach, którzy chcą pewniej i lepiej poczuć się w pracy, podczas wystąpień publicznych, w trakcie ważnych uroczystości, jak również na co dzień. W biznesie też się przydają: do negocjacji, rozmów o pracę, prezentacji i przy wielu innych okazjach. Doskonały kontakt, szybka dostawa. Buty bardzo eleganckie i wygodne.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty podwyższające CARLO +7cm

  Zakupiłem buty rzekomo podwyższające 7cm CARLO marko Betelli.
  Niestety tylko "rzekomo", bowiem okazało się, że podeszwa w swoim najwyższym miejscu mierzy jedynie 5cm.
  Dla porównania założyłem na swoją drugą stopę buta zakupionego w zeszłym roku w zwykłej sieciówce. Podwyższenie było identyczne.
  Wnioski? Jeśli chcesz być wyższy, to kupuj zwykłe buty w zwykłym sklepie. Te internetowe są wysokie tylko z nazwy.


Inni również oglądali