NiezależnaOpinia

  Opinie Betelli

  O firmie

  Początki marki Betelli sięgają drugiej połowy lat 90-tych. Trzech przyjaciół wpadło na pomysł stworzenia butów, które dodawałyby mężczyznom centymetrów.

  Wystarczy włożyć i już, 7 cm więcej, a do tego wyprostowana postawa i większa pewność siebie. Od pomysłu wszystko się zaczęło.

  Pierwsze prototypy powstawały metodą prób i błędów. Godziny dopasowywania, poprawiania i testowania na własnych żywych organizmach, okupione początkowo bolącymi odciskami. Wszystko jednak do czasu odpowiedniego wyprofilowania buta i odnalezienia właściwych materiałów składowych, tak, aby buty były nie cięższe niż normalne obuwie, przy jednoczesnym zachowaniu plastyczności i komfortu chodzenia.

  Z czasem okazało się, że buty nosili już nie tylko sami twórcy, ale również ich znajomi, i znajomi znajomych. Następnie przyszedł czas, kiedy każdy z przyjaciół poszedł własną drogą, zdobywając cenne doświadczenie zawodowe (i życiowe), aby w końcu w 2013 roku oficjalnie sformalizować markę Betelli w postaci spółki F2H Sp. z o.o. Dzięki temu dopracowywany latami produkt mógł trafić do szerszego grona odbiorców, dając mężczyznom zadowolenie, pewność siebie i lepsze samopoczucie. Właśnie z tych emocji wywodzi się nazwa marki Betelli – bo Betelli to połączenie dwóch angielskich słów: „Better Life”.

  To była i jest główna idea marki, czyli po prostu „Lepsze Życie”. Pasja, radość tworzenia i uśmiech na twarzy, gdy widać efekt pracy to rzeczy bezcenne. A jeszcze bardziej bezcenne stają się, gdy można je dzielić z innymi.

  O towarze

  Różnorodne tekstury, odcienie, linie i kształty nie pozostawiają obojętnym.

  Każda kolekcja marki to staranna praca zespołu specjalistów. Ponad 10 biur projektowych na całym świecie pracuje nad jego stworzeniem.

  Wysoka jakość to absolutny wymóg, który marka stara się spełnić. Najlepsze w swojej klasie urządzenia są wykorzystywane do produkcji modeli Betelli. Wszystkie procesy, od doboru materiałów do szycia modeli, przechodzą wielostopniowy system weryfikacji i kontroli.

  Jak zamawiać?

  Zakupy w sklepie Betelli.pl są szybkie, pewne i komfortowe. Bezpieczeństwo i wygodę płatności elektronicznych gwarantują sprawdzone systemy: PayPal, IAI Pay.

  Ceny produktów są cenami brutto (zawierają podatek VAT), a do każdego zamówienia dołączany jest dowód zakupu. Przesyłki dostarczane są w sposób dyskretny, ponieważ szanujemy prywatność naszych Klientów (oraz to, że nie każdy ma ochotę ujawniać fakt, że nosi buty podwyższające).

  1. Wybierz właściwy rozmiar buta. Przy każdym modelu znajduje się tabela rozmiarów, gdzie podane są rozmiary pasujące do długości stopy.

  2. Podaj dane do wysyłki.

  Jeżeli jesteś zarejestrowanym Klientem i posiadasz swoje konto w sklepie Betelli.pl, wystarczy się na nie zalogować klikając przycisk „Zaloguj” i potwierdzić adres wysyłki. Klienci, którzy nie posiadają konta w sklepie mogą je utworzyć klikając przycisk „Zarejestruj się”. Można również złożyć zamówienie bez rejestracji klikając przycisk „Złóż zamówienie”, wypełniając krótki formularz zawierający dane do wysyłki i ewentualne dane do faktury.

  W razie pytań prosimy o kontakt: E-mail: sklep@betelli.pl

  Pozosraw swoją opinie!

  Korzystałeś już ze sklepu Betelli? Jak wrażenia? Twoja sukienka i nowe buty dotarły na czas? Podziel się tym z innymi i ochroń ich przed stratą czasu i pieniędzy!O tym też napisz. Wylej swoje myśli na papier.

  Betelli
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Betelli

  Twoja opinia