NiezależnaOpinia

  Opinie ATLAS FOR MEN

  Atlas For Men jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy ATLAS FOR MEN SAS. Firma została utworzona w 1999 roku i pod marką Atlas For Men proponuje mężczyznom, ceniącym sobie styl życia blisko natury, odzież i akcesoria „Outdoor“ do wypoczynku na świeżym powietrzu, w bardzo atrakcyjnych cenach. Artykuły Atlas For Men są oryginalnymi kreacjami, które stawiają na naturalne materiały, wygodne i wytrzymałe, skrojone tak, by zapewnić dobre samopoczucie. Ubrania i akcesoria zostały zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność. KolekcjeATLAS FOR MEN inspirowane są dużymi przestrzeniami i wyróżniają się naturalnym krojem i autentycznym charakterem. Wyrusz na podbój Gór Skalistych, wysp Morza Śródziemnego, Kanady... Jest tyle miejsc, które warto zwiedzić, pozostając jednocześnie sobą!

  Misja ATLAS FOR MEN

  Artykuły Atlas For Men są oryginalnymi kreacjami wykonanymi z naturalnych materiałów, komfortowych i wytrzymałych, charakteryzujących się swobodnym krojem, dla jak najlepszego samopoczucia. Odzież i akcesoria są projektowane ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność. W ciągu kilku lat ATLAS FOR MEN stał się jedną z największych firm w branży sprzedaży wysyłkowej. A od teraz jest również obecny w Internecie i dzieli się swoją pasją do przygód.

  Oferta ATLAS FOR MEN

  Strona ATLAS FOR MEN korzysta z bezpiecznych płatności typu SSL (Secure Socket Layer). Dane bankowe są szyfrowane i nie krążą po sieci internetowej. Sprzedaż jest realizowana dopiero po zaksięgowaniu płatności. Sposoby płatności:

  - Płatność przy odbiorze (przesyłka pobraniowa);

  - Płatność internetowa poprzez system Przelewy24.

  Usługa dostawy towarów jest świadczona wszystkim klientom zamieszkałym na terytorium Polski. Paczki są transportowane i dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej. ATLAS FOR MEN nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia dostawy z przyczyn niezależnych, takich jak strajki czy opóźnienia ze strony przewoźników. Koszty dostawy są zryczałtowane. Maksymalny termin dostawy to 15 dni dla przesyłki standardowej od momentu przyjęcia zamówienia. Oferty dotyczące kosztów dostawy (np. darmowa dostawa przy zakupach powyżej 175 zł) obowiązują wyłącznie na terytorium Polski. Jeżeli dany artykuł nie jest dostępny w momencie składania zamówienia, przewidywana data dostawy brakującego artykułu znajduje się na fakturze. W każdym momencie można sprawdzić przewidywaną datę dostawy opóźnionego artykułu lub aktualny status konta, konsultując rubrykę Artykuły oczekujące, lub skontaktować się z Serwisem Posprzedażowym. Do uzyskania tych informacji, potrzebny będzie numer klienta, który widnieje na fakturze.

  Wymiana i zwroty

  Wymiany i zwroty należy dokonywać wyłącznie za pomocą Poczty Polskiej (dotyczy to również paczek otrzymanych za pomocą InPost). Jeśli produkt nie spełni oczekiwań klienta, klient może go wymienić lub zwrócić. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy i anulowania zamówienia w ciągu 14 dni z wyłączeniem odpieczętowanych produktów, które nie mogą być odesłane z przyczyn higienicznych, produktów spersonalizowanych oraz nośników audio, wideo i oprogramowania po ich odpieczętowaniu. Klient wtedy jest zobowiązany do zwrotu towaru do ATLAS FOR MEN. Koszty zwrotu towaru pokrywa klient z wyjątkiem błędu ze strony ATLAS FOR MEN. Klient może dokonać zwrotu towaru w ciągu 30 dni od momentu otrzymania go bez wcześniejszej informacji przesłanej na poniższy adres.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat ATLAS FOR MEN

  Miałeś okazję korzystać z usług ATLAS FOR MEN? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  ATLAS FOR MEN
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o ATLAS FOR MEN

  Twoja opinia