Aasa

Wszystkie opinie

Aasa

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt
AlfaKredyt
1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Miloan
Miloan
1 opinie

Miloan - serwis internetowego kredytu online Pożyczka online – najlepsza alternatywa w trudnej sytuacji finansowej. Szybko&Arin...

Logo Bancovo
Bancovo
1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl
Credit.pl
1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Aasa

Czy skorzystałeś z usług aplikacji internetowej Aasa? Wykorzystałeś zapożyczone pieniądze? Może czas na nowy samochód? Wybierasz się wakacje i potrzebujesz zastrzyku finansowego? Aplikacja internetowa Aasa może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zobacz co mają w ofercie. To miejsce, w którym możesz się zapożyczyć i może nawet spełnić swoje marzenia. Aasa nie jest natomiast jedynym takim miejscem na sieci, więc z pewnością warto przeglądnąć opinie innych klientów na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie ta idealna aplikacja dla Ciebie czytając recenzje innych klientów, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Naprawdę warto. 

 

O Aasa
To technologiczna firma finansowa o skandynawskich korzeniach. Rozpoczęła działalność w Polski w roku 2012. Mają doświadczenie międzynarodowe w krajach takich jak Finlandia, Szwecja i Czechy. Polska stała się głównym rynkiem w roku 2019. Ich misja to szybki dostęp do produktów i usług finansowych. Specjalizują się w pożyczkach ratalnych dla osób indywidualnych i tych prowadzących działalność gospodarczą, które są oparte na wieloetapowym procesie oceny kredytowej. To wszystko dzieje się w kilka sekund w czasie rzeczywistym. Nie są udzielane pożyczki krótkoterminowe. Współpracują z instytucjami takimi jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej. Są członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych. 

 

Produkty i usługi oferowane przez Aasa
Na stronie głównej widnieje pytanie “Ile pieniędzy potrzebujesz?”. Poniżej należy wybrać kwotę do zapożyczenia, aby pokazały się informacje na temat miesięcznej raty pożyczki, okresu spłaty pożyczki, odsetek, prowizji i oprocentowania. Podany jest również RRSO i suma całkowitej kwoty do zapłaty. Minimalny okres umowy to 12, 24 lub 36 miesięcy. Nie istnieje maksymalny okres. Wyliczenia kalkulatora są orientacyjne i przykładowe. Ostateczna oferta jest uzależniona od oceny zdolności kredytowej. Można tu też aktywować pakiet korzyści Aasa. Niektóre z benefitów to szybki przelew na konto bankowe bez dodatkowych opłat, wakacje od spłaty raty, ubezpieczenia oraz możliwość wyboru okresu spłaty. Następnie należy kliknąć guzik “Weź pożyczkę”, aby kontynuować. Następnym krokiem jest wypełnienie wniosku online. Do wypełnienia wniosku potrzebny jest jedynie dowód osobisty. Nie są wymagane żadne inne poręczenia czy zabezpieczenia. Następnie, po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, wystarczy poczekać na przelew prosto na swoje konto bankowe. Aby skontaktować się z przedstawicielami firmy skorzystaj z drogi telefonicznej, mailowej lub wyślij wiadomość poprzez użycie formularza kontaktowego. W lewym dolnym rogu natomiast widnieje czat, w którym dostępni są doradcy. Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o wydarzeniach, ofertach i promocjach. Wystarczy podać adres mailowy. Chcesz więcej informacji? Sprawdź co oferowane jest w lokalnym blogu. 

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Aasa
Czy skorzystałeś z usług platformy internetowej Aasa? Przekonałeś się czy to coś dla Ciebie? Zakupiłeś to o czym marzyłeś? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. Czy było warto się skusić? W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność firmy i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces założenia konta? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Czy byli pomocni? Wszystkie opinie klientów są na wagę złota. Recenzje są niezwykle ważne ponieważ pomagają innym klientom w podjęciu decyzji o tym czy to właśnie ta platforma jest odpowiednia dla nich czy też nie. Na co czekasz. W trosce o innych, zostaw recenzję.